Dapp Serwisant1.1

WindowsFirmaProgramy do obsługi serwisuDapp Serwisant
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dapp Serwisant jest aplikacja stworzona z myślą o firmach zajmującym się serwisowaniem urządzeń komputerowych i fiskalnych.

Dzięki niemu możliwe jest ewidencjonowanie urządzeń fiskalnych oraz sprzętu komputerowego w bardzo prosty sposób. Dapp Serwisant pozwala wypisywać zlecenia zwykłe i fiskalne, prowadzi prosty magazyn sprzętu w celach ewidencji czasu gwarancji, pozwala prześledzić historię napraw oraz ścieżkę przyjęć i wydań sprzętu.

System pozwala kontrolować terminowość wykonywanych przeglądów fiskalnych oraz wykonuje wydruki zgłoszeń do urzędu skarbowego. W wersji pełnej (nie demo) autorzy rozbudowali program o bazę kodów pocztowych, która w znaczący sposób ułatwia codzienna pracę z systemem.

Uwaga!

Program do prawidłowego działania wymaga zainstalowanego w systemie bezpłatnego serwera bazy danych Firebird, który można pobrać z naszego działu Serwery baz danych.

Udostępnij
Dapp Serwisant 1.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.56 ocen
Twoja ocena
ProducentEcoService
Liczba pobrań4 740
Data aktualizacji3 lip 2008
Rozmiar pliku3.98 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)