Data premiery ARK: Survival Evolved opóźniona

Data premiery ARK: Survival Evolved opóźniona

Data premiery ARK: Survival Evolved opóźniona
Przemysław Chrzempka
01.08.2017 10:20

ARK: Survival Evolved to rozgrywający się w otwartym świecie sandbox, w którym za zadanie mamy przetrwać w rzeczywistości przepełnionej po brzegi groźnymi prehistorycznymi stworzeniami, jakimi są dinozaury. Rozgrywka polega na polowaniu, gromadzeniu różnorodnych surowców i tworzeniu z nich niezbędnych przedmiotów (craftingu), które pomogą nam utrzymać się przy życiu w niebezpiecznym środowisku.

Gra oferuje zarówno tryb singleplayer, jak i multiplayer, w którym oprócz dinozaurów musimy uważać również na innych graczy, niekoniecznie będących do nas przyjaźnie nastawionych. Rozgrywka wieloosobowa ukierunkowana jest na zawiązywanie sojuszy oraz współpracę z naszymi sprzymierzeńcami, dzięki czemu będziemy mogli chociażby stoczyć walkę z bossem. Gra tworzona jest przez studio Wildcard i jest ich to pierwsze dzieło. ARK: Survival Evolved dostępne będzie na platformach PC, PS4, XONE.

ARK: Survival Evolved - Announcement Trailer | PS4

ARK: Survival Evolved miał mieć premierę 8 sierpnia 2017 (wtorek), lecz twórcy przełożyli datę wydania gry na wszystkich platformach na 29 sierpnia 2017. Przesunięcie daty spowodowane jest przedłużeniem się procesu certyfikacji. Zapowiedziany pierwszy darmowy dodatek do gry pt.: Ragnarok również zostanie opóźniony i będzie miał premierę razem z ARK: Survival Evolved. Twórcy zapewniają, że dzięki zyskaniu dodatkowego czasu w dniu oficjalnej premiery zarówno ARK: Survival Evolved, jak i Ragnarok będzie dopracowany, pozbawiony większości błędów i uzupełniony wieloma nowościami.

Wildcard w najbliższych tygodniach zajmie się przede wszystkim optymalizacją silnika graficznego oraz walkami z bossami w trybie wieloosobowym, a także zabezpieczeniem gry przed osobami próbującymi oszukiwać lub używać nielegalnego oprogramowania (cheaterzy). Jeśli twórcom uda się zrobić to, co zaplanowali w przeciągu najbliższych 3 tygodni, a my dostaniemy grę lepiej zoptymalizowaną, pozbawioną bugów oraz zawierającą większą zawarość, to jak najbardziej można im wybaczyć opóźnienie oficjalnej daty premiery ARK: Survival Evolved. Cena powyższego tytułu wynosi 59,99 EUR.

[frame]Minimalne wymagania sprzętowe: Dual Core 2.0 GHz 4 GB RAM karta grafiki 1 GB GeForce GTX 560/Radeon HD 6870 lub lepsza 20 GB HDD Windows 7/8 [/frame]

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)