Dead Cyborg Episode 2 na weekend

Dead Cyborg Episode 2 na weekend15.03.2013 18:35
Redakcja

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Dead Cyborg - odcinkową przygodówkę FPP utrzymaną w klimacie science fiction stworzoną przy pomocy darmowego Blender Game Engine.

Dead Cyborg - Launch trailer

Tytuł jest dziełem jednego człowieka, Endre Baratha, którego pracę finansuje grono zagorzałych fanów oraz przyjaciół. Trudno może uwierzyć, ale twórca uzbierał już tyle środków, by ukończyć dwa epizody i zabrać się za tworzenie trzeciego!

W pierwszym budzimy się z amnezją z długiego snu w bliżej niezidentyfikowanej bazie pełnej wysłużonych robotów, gdzie staramy się uzyskać odpowiedzi na to, co się nam przytrafiło i dlaczego trafiliśmy do tajemniczego, futurystycznego, zniszczonego kompleksu. Oczywiście po drodze przyjdzie nam szukać potrzebnych do przebycia kolejnych lokacji przedmiotów, rozwiązywać logiczne zagadki, a także zapamiętywać wskazówki z różnych pomieszczeń. Nabytą w ten sposób wiedzę wykorzystamy w następnych etapach gry.

Część druga pozwala odkryć jeszcze więcej szczegółów na temat wielkiej wojny robotów i ludzi, o której informacje nieustannie przewijają się w tle w trakcie prowadzonej rozgrywki. W dalszym ciągu przemierzamy nieco mroczne, opustoszałe pomieszczenia i korytarze celem zdobycia jak największej liczby poukrywanych przedmiotów dających nadzieję na szybkie opuszczenie surowego i ponurego środowiska...

Dzięki dobrej i miłej dla oka grafice, przyzwoitej ścieżce dźwiękowej oraz świetnemu zespoleniu kilku gatunków gier (FPS, przygodowe, sci-fi) w jednym, tytuł z pewnością znajdzie szerokie grono sympatyków.

Grę Dead Cyborg Episode 2 można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Przygodowe.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Altitude0 na weekend
Altitude0 na weekend
Rafał Szramowiat
Sploot na weekend
Sploot na weekend
Rafał Szramowiat
Beret na weekend
Beret na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (0)