Dead Cyborg Episode 2 na weekend

Redakcja

15.03.2013 18:35

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Dead Cyborg - odcinkową przygodówkę FPP utrzymaną w klimacie science fiction stworzoną przy pomocy darmowego Blender Game Engine.

Dead Cyborg - Launch trailer

Tytuł jest dziełem jednego człowieka, Endre Baratha, którego pracę finansuje grono zagorzałych fanów oraz przyjaciół. Trudno może uwierzyć, ale twórca uzbierał już tyle środków, by ukończyć dwa epizody i zabrać się za tworzenie trzeciego!

W pierwszym budzimy się z amnezją z długiego snu w bliżej niezidentyfikowanej bazie pełnej wysłużonych robotów, gdzie staramy się uzyskać odpowiedzi na to, co się nam przytrafiło i dlaczego trafiliśmy do tajemniczego, futurystycznego, zniszczonego kompleksu. Oczywiście po drodze przyjdzie nam szukać potrzebnych do przebycia kolejnych lokacji przedmiotów, rozwiązywać logiczne zagadki, a także zapamiętywać wskazówki z różnych pomieszczeń. Nabytą w ten sposób wiedzę wykorzystamy w następnych etapach gry.

Część druga pozwala odkryć jeszcze więcej szczegółów na temat wielkiej wojny robotów i ludzi, o której informacje nieustannie przewijają się w tle w trakcie prowadzonej rozgrywki. W dalszym ciągu przemierzamy nieco mroczne, opustoszałe pomieszczenia i korytarze celem zdobycia jak największej liczby poukrywanych przedmiotów dających nadzieję na szybkie opuszczenie surowego i ponurego środowiska...

Dzięki dobrej i miłej dla oka grafice, przyzwoitej ścieżce dźwiękowej oraz świetnemu zespoleniu kilku gatunków gier (FPS, przygodowe, sci-fi) w jednym, tytuł z pewnością znajdzie szerokie grono sympatyków.

Grę Dead Cyborg Episode 2 można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Przygodowe.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Refunktion na weekend
Rafał Szramowiat
Stratagem na weekend
Rafał Szramowiat
Sploot na weekend
Rafał Szramowiat
Altitude0 na weekend
Rafał Szramowiat
SERENDIPITY na weekend
Rafał Szramowiat
Beret na weekend
Rafał Szramowiat
Blockfall na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (0)