WindowsBezpieczeństwoInne programy zabezpieczająceDeep Freeze Standard
Deep Freeze Standard ikona

Deep Freeze Standard8.63.020.5634

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Deep Freeze Standard to nietypowa aplikacja, która zabezpiecza przed niepożądanymi zmianami poszczególne partycje dysku twardego wraz z zainstalowanym systemem operacyjnym.

Program zabezpiecza „zamrażając” wybrane przez użytkownika partycje dysku twardego, a następnie zapamiętuje wszystkie wprowadzone zmiany i ustawienia systemu Windows. Od tej pory wszystkie wprowadzone zmiany przez użytkownika w systemie zostaną całkowicie usunięte po ponownym uruchomieniu komputera.

Korzystając z możliwości jakie oferuje Deep Freeze Standard, możemy wykonywać wiele ryzykownych czynności w systemie, a także śmiało eksperymentować z ustawieniami komputera. Dodatkowo użytkownicy mogą instalować dowolne aplikacje z internetu, nie obawiając o zainfekowaniu komputera przed szkodliwymi wirusami czy innym złośliwym oprogramowaniem.

Deep Freeze Standard to niezbędne narzędzie do wszystkich komputerów używanych w szkole, biurze lub nawet w domu. Idealnie nadaje się do zabezpieczenia komputera, używanego przez większą ilość użytkowników. Deep Freeze Standard zapewnia powrót do pierwotnego stanu systemu operacyjnego, przy każdym ponownym uruchomieniu komputera. Obsługuje dyski twarde SCSI, SATA, ATA oraz systemy plików FAT, FAT32 i NTFS.

Uwaga!

  • Aby uruchomić aplikację, należy przytrzymać klawisz SHIFT i nacisnąć na ikonę programu znajdującą się w zasobniku systemowym.
  • W jaki sposób odinstalować program z systemu operacyjnego? Przed usunięciem programu należy program wyłączyć, zaznaczając w jego opcjach \Boot Thawed\ i wciskając przycisk OK. Następnie należy ponownie uruchomić komputer, włączyć plik instalacyjny programu i wybrać opcję \Uninstall.
  • Program dostępny jest w wersji próbnej i możemy go testować przez 30 dni.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.86 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań2 589
Data aktualizacji2 sie 2021
Rozmiar pliku12.20 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Deep Freeze Standard ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)