WindowsNarzędziaNarzędzia administracyjne i internetoweDeviceLock

DeviceLock9.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Zaawansowana aplikacja przeznaczona do autoryzowania dostępu do urządzeń zainstalowanych na lokalnym komputerze dla użytkowników i grup (m.in USB, FireWire, adaptery Wi-Fi i Bluetooth, napędy CD-ROM, stacje dyskietek, smartphony, porty serial, COM, LPT i każde inne urządzenia plug-and-play).

DeviceLock oferuje takie funkcje jak kontrolowanie dostępu do urządzeń według różnych kryteriów (określone dni/godziny), ustawianie trybu read-only dla urządzeń, definiowania specyficznych danych (pliki, kalendarze, emaile, notatki itp.) jakie mogą być synchronizowane z innymi komputerami i urządzeniami Windows Mobile i znacznie więcej. Program z powodzeniem można również wykorzystać do wykrywania i blokowania sprzętowych keyloggerów (USB i PS/2). Poza tym DeviceLock pozwala na monitorowanie działań wykonanych na zdalnych komputerach. W skład DeviceLock wchodzą takie narzędzia jak DeviceLock Enterprise Manager, DeviceLock Management Console i DeviceLock Service Settings Editor.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.25 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań7 541
Data aktualizacji19 mar 2021
Rozmiar pliku1921.73 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)