Diablo Immortal tylko na smartfony. Blizzard zapowiedział nową część kultowej serii

Diablo Immortal tylko na smartfony. Blizzard zapowiedział nową część kultowej serii

Diablo Immortal tylko na smartfony. Blizzard zapowiedział nową część kultowej serii
03.11.2018 09:28, aktualizacja: 08.11.2018 10:33

Blizzard podczas wydarzenia BlizzCon 2018 zapowiedział wydanie Diablo Immortal. Nowa część kultowej serii trafi wyłącznie na urządzenia mobilne z Androidem i iOS-em, aczkolwiek będzie czerpać rozwiązania z poprzednich części wydanych na PC.

Z pewnością wielu fanów poprzednich odsłon Diablo chciałoby zobaczyć nowy tytuł na PC i konsolach. No cóż, świat się zmienia i dziś mobilne gry przynoszą ogromne zyski i coraz więcej firm decyduje się na wydanie produkcji na smartfony. Wystarczy spojrzeć na sukces Fortnite – gracze zapewnią dochód na poziomie około 2 mln dolarów dziennie i to na samym iOS!

Diablo Immortal – zwiastun rozgrywki (napisy PL)

Diablo Immortal będzie fabularną grą akcji MMO. Produkcja tworzona jest przez Blizzard Entertainment we współpracy z NetEase. Mobilne Diablo będzie nastawione na współpracę graczy w ramach rozrywki wieloosobowej. Świat Sanktuarium będzie zawsze online – czytamy na oficjalnej stronie gry. Fabuła będzie osadzona między wydarzeniami z Diablo II: Lord of Destruction i Diablo III.

Gra pod względem oprawy wizualnej czerpie z trzeciej części Diablo wydanej na PC. Trzeba przyznać, że na udostępnionych materiałach prezentuje się naprawdę dobrze. Oczywiście system sterowania zostanie przystosowany do dotykowych wyświetlaczy. Wprowadzone zostaną m.in. gesty, do których będą przypisane konkretne umiejętności.

W Diablo Immortal dostępnych będzie 6 klas postaci: barbarzyńca, mnich, czarownica, krzyżowiec, łowczyni demonów i nekromanta. Każda postać będzie posiadała indywidualne cechy, sposób walki i ataki specjalne. Podczas przemierzania wirtualnego świata Sanktuarium gracze natrafią na znajome potwory z poprzednich odsłon sagi, ale także pojawią się nowi przeciwnicy.

Diablo Immortal – zwiastun (napisy PL)

Na oficjalnej stronie można już zarejestrować się do przyszłych testów wersji beta. Obecnie taką możliwość mają użytkownicy Androida. Niebawem opcja rejestracji zostanie udostępniona także w przypadku iOS-a.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (85)