bDUsfkAB
Directory Monitor ikona

Directory Monitor2.13.5.6

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Directory Monitor jest narzędziem pozwalającym na kontrolę i śledzenie zmian zachodzących w wybranych folderach. Dzięki niemu dowiemy się, kto zmieniał zawartość w danej lokalizacji, a także kiedy i co dokładnie zostało zmienione.

bDUsfkAD

Po uruchomieniu programu i wskazaniu przynajmniej jednego katalogu do monitorowania, możemy po prostu zająć się czymś innym, a Directory Monitor samodzielnie będzie miał wirtualne oko na wszelkie zachodzące zmiany. Jeśli takowe się pojawią, zostaniemy automatycznie poinformowani o tym fakcie za pośrednictwem krótkiej informacji zawartej w dymku nad ikoną programu w zasobniku systemowym.

Więcej szczegółów otrzymamy po otwarciu głównego okna aplikacji. Dzięki prostemu interfejsowi użytkownika bez problemu sprawdzimy aktywność w poszczególnych folderach na dysku lokalnym, całych partycjach lub dyskach sieciowych. Poza informacjami na temat dokładnego czasu zdarzenia, jego ścieżki oraz (w odblokowanej wersji) dodatkowych funkcji, takich jak nazwa użytkownika dokonującego zmiany, mamy możliwość łatwej kontroli monitoringu - możemy go w dowolnej chwili zatrzymywać, wznawiać lub odświażyć.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 21 dni. Dodatkowo część bardziej zaawansowanych funkcji w tej wersji jest zablokowana.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Directory Monitor 2.13.5.6wersja stabilna (32-bit)
Directory MonitorPortable
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań383
Data aktualizacji22 lut 2021
Rozmiar pliku6.54 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Directory Monitor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUsfkBi
bDUsfkBz