WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweDisk Pulse
Disk Pulse ikona

Disk Pulse15.6.24

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Disk Pulse to zaawansowane narzędzie do monitorowania zmian zachodzących w plikach i folderach, a nawet na całych dyskach twardych. Szczególnie zainteresowani tym programem powinni być administratorzy i osoby dzielące dostęp do komputera z innymi użytkownikami.

Program pozwala na stworzenie w zasadzie dowolnej liczby profili, z których każdy odpowiada za inny folder lub partycję. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby pojedynczy profil monitorował kilka lub nawet kilkanaście różnych katalogów. Po wstępnym skonfigurowaniu aplikacji i wskazaniu folderów możemy rozpocząć monitorowanie. Program podczas pracy nie zużywa wielu zasobów i nie obciąża nadmiernie systemu.

Po rozpoczęciu monitorowania Disk Pulse rozpoczyna wypełnianie szczegółowego raportu, w którym odnajdziemy takie informacje jak bardzo dokładna data zdarzenia, rodzaj operacji, rozmiar pliku, który był jej celem czy też kto był właścicielem danego pliku oraz dokładną ścieżkę do niego. Dodatkowo możemy sklasyfikować wszystkie wystąpienia w raporcie ze względu na rozszerzenie, typ pliku, jego wielkość lub datę utworzenia. Poza tym raport generuje również stosowne wykresy, pozwalające wizualnie zobrazować zebrane dane.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentFlexense
Liczba pobrań892
Data aktualizacji6 gru 2023
Rozmiar pliku6.71 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Disk Pulse ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)