bDUrUFqZ
DiskBoss ikona

DiskBoss12.1.16

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

DiskBoss to podstawowa i bezpłatna wersja ciekawego narzędzia do zarządzania, analizowania oraz monitorowania powierzchni dysków twardych i nośników CD/DVD. Z jego pomocą sprawdzimy które dane zajmują najwięcej miejsca, wyszukamy duplikaty plików oraz usuniemy zbędne komponenty.

bDUrUFrb

Program wyposażony został w zestaw przydatnych każdemu użytkownikowi funkcji, które łatwo dostępne są z poziomu przejrzystego interfejsu graficznego. Znajdziemy wśród nich opcje służące do zaawansowanego wyszukiwania plików, z możliwością doboru wielu kryteriów wyszukiwania, analizy zajętości nośnika danych, wyszukiwania duplikatów plików, a także usuwania zawartości m.in. cache'u przeglądarki internetowej, danych tymczasowych gromadzonych przez działające w systemie aplikacje, pliki cookies i inne.

Nie zabrakło również narzędzia do synchronizacji danych, które daje nam możliwość łatwego tworzenia kopii zapasowych cennych dla nas dokumentów, zdjęć itp. DiskBoss potrafi wyświetlać dane S.M.A.R.T., umożliwiając tym samym bieżącą ocenę dysku twardego oraz wielu jego istotnych parametrów pracy, tj. liczbę cykli start/stop, całkowity czas pracy urządzenia, ilość błędów transmisji w trybie Ultra DMA oraz błędów operacji seek i wielu innych.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
DiskBoss 12.1.16wersja stabilna (32-bit)
DiskBoss 12.1.16wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.57 ocen
ProducentFlexense
Liczba pobrań4 813
Data aktualizacji10 mar 2021
Rozmiar pliku7.49 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
DiskBoss ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUrUFrG
bDUrUFrX