Dla niezdecydowanych: hybryda Apple Watcha i tradycyjnego zegarka

Dla niezdecydowanych: hybryda Apple Watcha i tradycyjnego zegarka

04.08.2015 13:42

Smartwatche swoimi możliwościami przewyższają znaczną większość tradycyjnych modeli. Z drugiej strony, smartzegarki pod względem czasu pracy wypadają tragicznie, a większość wygląda dość kiepsko. Wybór pomiędzy smartwatchem, a zwykłych zegarkiem nie jest więc łatwy, jednak firma Nico Gerard ma interesujące rozwiązanie problemu.

Skyview PINNACLE z pewnością nie należy do zwykłych, niewyróżniających się konstrukcji. Otrzymujemy zegarek, a raczej dwa zegarki w jednym. Składa się on z tradycyjnego zegarka i z Apple Watcha, który został umieszczony po przeciwnej stronie. Dostajemy zegarek Apple, który pod względem funkcjonalności nie różni się niczym od innych modeli firmy. Jest to ten sam smartwatch, którego możemy kupić w sklepie Apple, tyle, że został połączony z tradycyjnym zegarkiem. Cena niestety nie jest niska, za wersję czarną będziemy musieli zapłacić 9300 dolarów. Jest jeszcze wersja wykonania z 18-karatowego złota, która kosztuje 112 tysięcy dolarów.

Obraz

Nietypowy zegarek od Nico Gerard chociażby ze względu na cenę nie znajdzie zbyt wielu nabywców. Do tego dochodzi jego wygląd, sam zegarek bez Apple Watcha prezentuje się naprawdę dobrze, ale już ich połączenie nie wszystkim musi przypaść do gustu. Na pewno wygląda ciekawie, ale to czy wygląda dobrze, niech najlepiej każdy oceni sam.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)