AndroidRozrywka i hobbyAplikacje dla miłośników zwierzątdlaZwierzaka.com
dlaZwierzaka.com ikona

dlaZwierzaka.com1.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

dlaZwierzaka.com to aplikacja stworzona z myślą o miłośnikach zwierząt. Dzięki niej wyszukamy ośrodki pomocy, adopcji, sklepy oraz miejsca gdzie zwierzaki są mile widziane.

Ekran główny zawiera ponad 20 kategorii tematycznych. Wśród nich znajdziemy takie jak: Adopcja zwierząt, Hotel dla zwierząt, Restauracja przyjazna zwierzętom, Weterynarz, Sklepy Zoologiczne, Rehabilitacja dla zwierząt, Fryzjer czy też cmentarze. Zakres jest naprawdę ogromny. Niestety w bazie brakuje wielu informacji. Bez problemu trafimy na placówki, które posiadają jedynie dane adresowe, bez opisu czy też możliwości wcześniejszego kontaktu.

Domyślnie aplikacja wyświetla listę lokali w naszej okolicy wraz z nazwą i przypisaną kategorią. Możemy również skorzystać z tradycyjnej wyszukiwarki. Autorzy zdecydowali się oprzeć całe menu na jednej kolumnie, co nie jest rozwiązaniem najlepszym i wymaga ciągłego korzystania z przycisku cofania. Baza aplikacji została oparta na serwisie o tej samej nazwie czyli dlaZwierzaka.com. Pomimo problematycznego interfejsu aplikacja powinna znaleźć się w telefonie każdego miłośnika zwierząt.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań142
Data aktualizacji23 kwi 2015
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
dlaZwierzaka.com ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)