Do końca maja najnowszy Vegas Pro 13 za pół ceny

Do końca maja najnowszy Vegas Pro 13 za pół ceny

21.05.2014 20:17

Najnowsza wersja oprogramowania do nieliniowej edycji materiałów filmowych, Sony Vegas Pro 13, wkracza na polski rynek. Do końca maja Vegas Pro 13 można kupić za jedyne 999 złotych.

Obraz

Wersja 13 programu Vegas Pro miała premierę w kwietniu, podczas tegorocznej konferencji NAB (prezentację można znaleźć na YouTube). W tej odsłonie program został wyposażony w mechanizmy, które pozwolą na szybszą i łatwiejszą edycję wideo. Producent zadbał także o ułatwienie pracy zespołowej i włączył do kolekcji narzędzi aplikację Vegas Pro Connect dla iPadów, dzięki której można łatwo zbierać opinie o produkowanym materiale od współpracowników i klientów. Aplikacja posiada wbudowany ciekawy system oceniania, który działa zarówno za pośrednictwem Internetu, jak i offline, pozwala także pracować z użyciem intuicyjnych gestów.

Obraz

Ciekawostką, która z pewnością przyspieszy przygotowanie filmów, jest możliwość pracy na podglądowym materiale (proxy), zanim pełnowymiarowa kopia nagrania dotrze do studia. Jeśli operatorzy kamery korzystają z Sony Wireless Adapter, podglądowe materiały są wysyłane na dysk w chmurze, stamtąd montażyści mogą je pobrać i wstępnie je obrobić. Kiedy pełnowymiarowy materiał będzie w zasięgu, automatycznie zostanie dodany do projektu. Ponadto w tej wersji programu znalazło się 7 zintegrowanych wtyczek, dostarczających dynamiczne efekty, takie jak symulacja wybielonej kliszy, flary, artefakty charakterystyczne dla ekranów kineskopowych czy zamazywanie wybranych fragmentów, jakie często można znaleźć w materiałach, gdzie niewskazane jest pokazywanie twarzy czy numerów rejestracyjnych aut. Na uwagę zasługują także Mierniki natężenia dźwięku, dzięki którym możliwa jest precyzyjna kontrola poziomów głośności ścieżki dźwiękowej. Często używane funkcje zostaną automatycznie zebrane w wygodnym, wyskakującym menu.

Cena Vegas Pro 13 została ustalona przez producenta na poziomie 439,95€, aktualizacja ze starszej wersji kosztuje zaś 189,95€. Promocyjna cena 999 zł obowiązuje w sklepie Pixonet. Zakup polega na tym, że do każdej pudełkowej kopii Sony Vegas Pro 12 sklep dołączy darmowy kupon, pozwalający na aktualizację do wersji 13. W promocji udział biorą również produkty pokrewne: Vegas Pro 12 EDIT z kuponem na aktualizacje do wersji 13 kosztuje 899 zł, zaś Vegas Pro 12 SUITE z darmową aktualizacją do wersji 13 — 2499 zł. Po zakupie klient musi przesłać skan/zdjęcie dokumentu zakupu na adres sklep@pixonet.pl. W odpowiedzi otrzyma nr voucher.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)