dobreprogramy od dzisiaj w Sklepie Windows na całym świecie

dobreprogramy od dzisiaj w Sklepie Windows na całym świecie

Redakcja
16.01.2013 12:57

Nasza oficjalna aplikacja dobreprogramy dla Windows 8 od dzisiaj dostępna jest już nie tylko w polskim Sklepie Windows, ale także we wszystkich obsługiwanych krajach na całym świecie. Oprócz tego wprowadziliśmy kilka drobnych poprawek, które proponowaliście w Waszych komentarzach.

Aplikacja dobreprogramy to „przedłużenie” naszego portalu w interfejsie Modern UI, czyli jeszcze jeden sposób na bycie na bieżąco z aktualnościami, programami, labem oraz blogiem. W atrakcyjnej graficznie formie, z wykorzystaniem obecnych w nowym interfejsie Windows 8 wodotrysków, zapoznać się można z aktualnościami oraz listą najważniejszych ostatnio zaktualizowanych programów. Dostępne są także wszystkie ostatnie recenzje i testy sprzętu w naszym labie, a także najnowsze wpisy ze strony głównej bloga. Aplikacja pozwala również przeszukiwać katalog oprogramowania dostępnego do pobrania z naszego portalu. Szukać możemy nie tylko w samej aplikacji, ale dzięki integracji z systemowym wyszukiwaniem — także z poziomu ekranu Start lub dowolnego innego miejsca w systemie. Zintegrowane logowanie oraz komentarze do publikacji dodają natomiast społecznościowego smaku.

Obraz

W najnowszej wersji skupiliśmy się na rozwiązaniu drobnych problemów, które mogły przeszkadzać podczas korzystania z aplikacji w dotychczasowym kształcie. Większość z tych propozycji wypłynęło wprost z Waszych komentarzy. Zmniejszyliśmy na przykład objętość jednego tytułu na liście aktualności (z treścią), przez co teraz zmieści się ich więcej na jednym ekranie. Poprawiliśmy znacząco algorytm skalowania zdjęć na stronie głównej, ułatwiliśmy także dotarcie do logowania — wystarczy teraz kliknąć w awatara, aby wywołać panel opcji związanych z kontem. Oprócz tego w tej wersji znalazło się jeszcze wiele innych, bardziej kosmetycznych poprawek.

Aplikacja dobreprogramy dostępna jest w Sklepie Windows naturalnie bezpłatnie. Zapraszamy do korzystania z niej i dzielenia się uwagami, mile widziana także konstruktywna krytyka :-) Jeśli nasza aplikacja się Wam spodobała, prosimy o ocenę i komentarz również w samym sklepie. Aplikację nadal będziemy sukcesywnie rozbudowywać o kolejne funkcje — czekamy na Wasze sugestie! W planach mamy między innymi obsługę galerii zdjęć, aby podgląd dużego obrazka odbywał się w samej aplikacji, a nie w przeglądarce.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)