Dodatkowe poziomy Contre Jour dla użytkowników IE 10

15.10.2012 09:48

Microsoft ponownie wykorzystał sztuczkę promocyjną, którą już widzieliśmy przy przeglądarkowej wersji Cut the Rope. Jednak o ile tamta pozycja miała zademonstrować możliwości Internet Explorera 9, jego silnika JavaScript i pokazać, jak łatwo można pisać aplikacje, Contre Jour ma zachęcić do korzystania z Internet Explorera 10 przez udostępnienie jego użytkownikom dodatkowych poziomów.

Gra Contre Jour (z francuskiego „pod światło”, termin ten powinien być znany przede wszystkim fotografom) zyskała uznanie dzięki ciekawej grafice i przyjemnej dla ucha ścieżce dźwiękowej. Ta pozycja pojawiła się najpierw na iOS i na targach E3 w 2011 roku zdobyła tytuł najlepszej gry mobilnej. Jest to jedna z tych pozycji, które wymagają ruszenia głową i wykorzystania fizyki środowiska.

Meet Petit

Microsoft wsparł twórców gry, co zaowocowało wydaniem przeglądarkowej wersji Contre Jour. Zagrać w nią można w dowolnej (współczesnej) przeglądarce, ale została tak przygotowana, aby najlepsze wrażenia zapewniać w Internet Explorerze 10 i na urządzeniu z ekranem dotykowym. Użytkownicy IE 10 dostaną 30 dodatkowych, bezpłatnych poziomów, z których 10 zostało przygotowanych specjalnie dla tej przeglądarki.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)