iOSGryStrategiczneDon't get fired!
Don't get fired! ikona

Don't get fired!1.0.54

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Don't get fired! to gra dla osób, które chcą w nieco ironiczny sposób poczuć na sobie ciężką dolę pracownika współczesnej korporacji.

O tej grze można powiedzieć, że jest bardzo specyficzna, a jej twórcy zadbali o bardzo ciekawe, ironiczne poczucie humoru. Widać to już chwilę po zainstalowaniu, gdy zobaczymy pełną pikseli grafikę, rodem z bardzo starych gier komputerowych. Mnóstwo ironii mają też np. komentarze po zwolnieniu z pracy (np. "Pracowałeś za ciężko, nic nie zostało do zrobienia, musisz odejść", "Zachowaj wiarę w siebie, bądź pozytywny"), nawiązujące do szyderstw z coachingu i tzw. trenerów życiowych.

W grze kierujemy postacią, która trafia do Korei Południowej, deklarując spełnienie marzeń. Ale z poszukiwaniem pracy już tak wesoło nie jest. Grając, musimy się uzbroić w cierpliwość, bo nawet kilka razy możemy zostać odrzuceni na rozmowie kwalifikacyjnej. W końcu jednak się uda i trafimy do biurowego open space, na stanowisku marnie opłacanego stażysty. I musimy pilnie reagować na wezwania o pomoc dla koleżanek i kolegów, zdobywając pieniądze oraz doświadczenie. Cel jest prosty: podpisać umowę i piąć się wyżej w hierarchii korporacyjnej. Ale nawet najbardziej wydajna praca nie uchroni nas nagłym zwolnieniem, uzasadnionym często w bardzo kpiarski sposób. A wtedy nieudane rozmowy kwalifikacyjne zaczną się od nowa, co oznacza kolejne lekcje pokory i frustrację.

W grze wyświetlane są reklamy, które jednak można wyłączyć, płacąc jednorazowo ok. 4 zł. Z modułu mikropłatności możemy też skorzystać, aby kupić np. dodatkowe złote monety, dzięki którym nasza praca będzie bardziej wydajna.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań97
Data aktualizacji31 maj 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Don't get fired! ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)