Doradca aktualizacji przygotuje telefon z Windows Phone na kolejne aktualizacje

Strona głównaDoradca aktualizacji przygotuje telefon z Windows Phone na kolejne aktualizacje
02.09.2015 10:31
Doradca aktualizacji przygotuje telefon z Windows Phone na kolejne aktualizacje
Paweł Piskurewicz
Paweł Piskurewicz

Choć oficjalna data premiery Windows 10 Mobile nie jest jeszcze znana, to Microsoft rozpoczął już przygotowania do wdrożenia najnowszej wersji swojego systemu mobilnego. Jednym z jego elementów jest wydanie aplikacji Doradca aktualizacji, która ma pomóc w odzyskaniu wolnej pamięci.

Działanie aplikacji dzieli się na trzy etapy. W pierwszym nadajemy jej uprawnienia odnośnie dostępu do chmury OneDrive oraz karty SD (jeżeli nasze urządzenia je wspiera). W drugim program sprawdza ilość wolnego miejsca, kasuje pliki tymczasowe, a w razie potrzeby przenosi pozostałe na kartę bądź do chmury.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

W ostatnim etapie aplikacja UpdateAdvisor sprawdza czy są dostępne aktualizacje i informuje nas jak je pobrać. To wszystko jeżeli chodzi o jej działanie. Program będzie przydatny zwłaszcza użytkownikom z urządzeniami o niewielkiej ilości pamięci. Docelowo ma przygotować ich telefony na instalację Windows 10 Mobile. Doradcę aktualizacji (w sklepie pod nazwą UpdateAdvisor) znajdziecie w naszej bazie aplikacji.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)