Doradca aktualizacji przygotuje telefon z Windows Phone na kolejne aktualizacje

Doradca aktualizacji przygotuje telefon z Windows Phone na kolejne aktualizacje

Doradca aktualizacji przygotuje telefon z Windows Phone na kolejne aktualizacje
Paweł Piskurewicz
02.09.2015 10:31, aktualizacja: 02.09.2015 10:45

Choć oficjalna data premiery Windows 10 Mobile nie jest jeszcze znana, to Microsoft rozpoczął już przygotowania do wdrożenia najnowszej wersji swojego systemu mobilnego. Jednym z jego elementów jest wydanie aplikacji Doradca aktualizacji, która ma pomóc w odzyskaniu wolnej pamięci.

Działanie aplikacji dzieli się na trzy etapy. W pierwszym nadajemy jej uprawnienia odnośnie dostępu do chmury OneDrive oraz karty SD (jeżeli nasze urządzenia je wspiera). W drugim program sprawdza ilość wolnego miejsca, kasuje pliki tymczasowe, a w razie potrzeby przenosi pozostałe na kartę bądź do chmury.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

W ostatnim etapie aplikacja UpdateAdvisor sprawdza czy są dostępne aktualizacje i informuje nas jak je pobrać. To wszystko jeżeli chodzi o jej działanie. Program będzie przydatny zwłaszcza użytkownikom z urządzeniami o niewielkiej ilości pamięci. Docelowo ma przygotować ich telefony na instalację Windows 10 Mobile. Doradcę aktualizacji (w sklepie pod nazwą UpdateAdvisor) znajdziecie w naszej bazie aplikacji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)