bDYSeLit
Dropbox ikona

Dropbox

Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dropbox to klient serwisu o tej samej nazwie, umożliwiającego dzielenie się swoimi plikami bądź przechowywanie ich na własne potrzeby w chmurze. Sam serwis zdobył uznanie dzięki łatwości obsługi i wsparciu dla wszystkich liczących się platform. Na jego popularność niewątpliwie wpływ ma również to, że była to jedna z pierwszych usług oferujących internetowy schowek.

bDYSeLiv

Na każdej platformie mamy możliwość korzystania z podstawowych funkcji, dlatego warto zwrócić uwagę na cechę wyróżniającą rozwiązanie mobilne — Dropbox posiada opcję automatycznego przesyłania wszystkich zdjęć i nagranych przez nas filmów prosto do chmury. Dzięki temu będziemy mieć zagwarantowany porządek oraz szybki dostęp do naszych prac np. na komputerze z dużym ekranem, czy telewizorze mającym dostęp do internetu.

Miłym zaskoczeniem jest możliwość założenia konta z poziomu samej aplikacji. Powinno to ucieszyć osoby, które są zainteresowane serwisem, ale go za dobrze jeszcze nie znają. Sam proces zakładania konta jest bardzo krótki i bezbolesny, już po chwili możemy korzystać z wszystkich funkcji aplikacji. Niestety w ten sposób nie uzyskamy dodatkowej przestrzeni, którą się dostaje przy polecaniu usługi naszym znajomym (technicznie za pośrednictwem specjalnych odnośników polecających).

Aplikacja posiada wbudowaną przeglądarkę, dzięki której możemy szybko przejrzeć treść dokumentu. Jeśli oferowana domyślnie przestrzeń okaże się za mała, można ją powiększyć korzystając z mechanizmów polecania lub wykupić abonament. Dropbox pozwala nam także automatycznie przesyłać wszystkie nowe zdjęcia. Opcję tę możemy aktywować z poziomu ustawień. Znajdziemy tu również wsparcie dla nowości z iOS 9 w tym możliwość przeszukiwania dysku za pomocą systemowej aplikacji Spotlight.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
ProducentDropbox
Liczba pobrań976
Data aktualizacji10 maj 2021
Rozmiar pliku14.45 MB
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Dropbox ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYSeLja
bDYSeLjr