Dropbox ikona

Dropbox169.4.5684

WindowsAkcesoriaObsługa dysków internetowychDropbox
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

DropBox to ciekawa multiplatformowa aplikacja i usługa w jednym pozwalająca tworzyć kopie zapasowe danych na zewnętrznych serwerach (darmowy limit do 2 GB).

Narzędzie ułatwia proces archiwizacji danych znajdujących się na komputerze, ich późniejszej synchronizacji oraz udostępniania online znajomym. W przypadku tego ostatniego procesu wystarczy uaktywnić opcję Share, oraz podać adresy mailowe, na które wysyłane są linki do plików. Ważnym aspektem aplikacji DropBox jest prostota obsługi (wystarczy dodać folder do synchronizacji z serwerem), synchronizacja danych z wieloma systemami jednocześnie, dostęp do plików z poziomu przeglądarki internetowej oraz bezpieczne wysyłanie plików poprzez protokół SSL i szyfrowanie AES-256.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.6149 ocen
Twoja ocena
ProducentDropbox
Liczba pobrań169 887
Data aktualizacji17 mar 2023
Rozmiar pliku177.90 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Dropbox ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (5)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (240)