bEEwhpmd
Dropbox ikona

Dropbox131.4.3968

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

DropBox to ciekawa multiplatformowa aplikacja i usługa w jednympozwalająca tworzyć kopie zapasowe danych na zewnętrznych serwerach(darmowy limit do 2 GB).

bEEwhpmf

Narzędzie ułatwia proces archiwizacjidanych znajdujących się na komputerze, ich późniejszejsynchronizacji oraz udostępniania online znajomym. W przypadku tegoostatniego procesu wystarczy uaktywnić opcję Share, oraz podaćadresy mailowe, na które wysyłane są linki do plików. Ważnymaspektem aplikacji DropBox jest prostota obsługi (wystarczy dodać folder dosynchronizacji z serwerem), synchronizacja danych z wielomasystemami jednocześnie, dostęp do plików z poziomu przeglądarkiinternetowej oraz bezpieczne wysyłanie plików poprzez protokół SSLi szyfrowanie AES-256.

Udostępnij
Dropbox 131.4.3968wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.5149 ocen
Twoja ocena:
ProducentDropbox
Liczba pobrań167 991
Data aktualizacji17 wrz 2021
Rozmiar pliku138.56 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Dropbox ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEEwhpnb