Dropbox ikona

Dropbox153.4.3932

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dropbox to klient usługi do przechowywania plików w chmurze o tej samej nazwie. Program pozwala na automatyczną synchronizację plików i ułatwia przeglądanie zawartości zdalnego dysku.

Po zalogowaniu się do konta na Droboksie program dodaje do Findera folder, w którym znajdą się wszystkie pliki z Dropboksa oraz automatycznie synchronizuje pliki z tego folderu ze zdalnym dyskiem. Ponadto można włączyć automatyczne wysyłanie zdjęć i filmów z aparatów podłączonych do Maka na Dropboksa, a także automatycznie wysyłać zrzuty ekranu.

W ustawieniach programu można określić maksymalną prędkość transferu plików lub wstrzymać synchronizację. Z menu programu oraz z menu kontekstowego Findera można także uzyskać odnośnik do udostępniania plików z Dropboksa innym użytkownikom.

Rozmiar darmowego dysku Dropboksa to 2 GB, ale można go powiększyć biorąc udział w betatestach oraz polecając Dropboksa innym. Można także dokupić więcej miejsca.

Udostępnij
Dropbox 153.4.3932wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentDropbox
Liczba pobrań714
Data aktualizacji20 lip 2022
Rozmiar pliku258.08 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Dropbox ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)