Dropbox daje dwa razy więcej za zaproszenia

Dropbox daje dwa razy więcej za zaproszenia

04.04.2012 11:30

Dropbox — dysk w chmurze, którego popularność ciągle rośnie — po raz kolejny podwoił powierzchnię dyskową, jaką użytkownicy dostaną za polecenie usługi znajomym.

Na blogu usługi znalazł się wpis ogłaszający kolejną promocję Dropboksa. Za każdego (skutecznie) zaproszonego znajomego posiadacz darmowego konta i zaproszona osoba otrzymają dodatkowe 500 MB, a płatnego — 1 GB. Każdy użytkownik Dropboksa ma 32 zaproszenia do wykorzystania. Co ciekawe, zmiana zasad działa wstecz — osoby, które już wcześniej zapraszały znajomych, również otrzymają należne im dodatkowe megabajty w ciągu najbliższych dni.

Dropbox wciąż zdobywa nowych użytkowników, co nie powinno dziwić, jeśli weźmiemy pod uwagę możliwości powiększania swojego dysku oraz dostępność i możliwości aplikacji. Niedawno Dropbox wprowadził możliwość automatycznej synchronizacji zdjęć, niedawno zakończyły się również testy klienta dla Androida, który trafił już do Google Play. Mimo, że konkurencja oferuje nierzadko większe dyski i lepsze warunki, Dropbox nadal jest pierwszą usługą, która przychodzi na myśl po usłyszeniu hasła „dysk w chmurze”. Naprawdę trudno będzie go przebić.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (47)