Aplikacja Dropbox zmienia się nie do poznania. Twórcy postanowili znacznie rozszerzyć jej możliwości, przekształcając ją w środowisko nie tylko do udostępniania, ale i wspólnego tworzenia plików. Przy okazji zmieni się nazwa – na Dropbox Spaces.

bETLccWd

Dropbox w formie aplikacji na komputery jest dostępny na rynku od dawna, ale dotychczas chodziło tylko o integrację z systemowym eksploratorem plików. Zainstalowany Dropbox synchronizował zawartość dysku w chmurze z lokalnym folderem i dawał wygodny dostęp do powiadomień, w tym komentarzy do dokumentów.

Dropbox's New Spaces App Is First Step Toward the Smart Workspace, CEO Says

Aplikację zdecydowano się jednak rozbudować. Dropbox Spaces, bo tak teraz będzie się nazywała, ma być środowiskiem sprzyjającym nie tylko udostępnianiu, ale także wspólnemu pracowaniu nad dokumentami.

bETLccWf

Poza możliwością edycji plików z dysku w chmurze, atutem Dropbox Spaces ma być także opcja integracji z wieloma innymi narzędziami, w tym kalendarzem czy Trello. Program ma zostać zaktualizowany na komputerach użytkowników "w najbliższych tygodniach".

Aplikację Dropbox można znaleźć w naszym katalogu oprogramowania w wersji dla wielu platform.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Komentarze (6)
bETLccXb