Dropbox Dropbox 117.4.378

Strona główna Windows Akcesoria Obsługa dysków internetowych
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DropBox to ciekawa multiplatformowa aplikacja i usługa w jednym pozwalająca tworzyć kopie zapasowe danych na zewnętrznych serwerach (darmowy limit do 2 GB).

Narzędzie ułatwia proces archiwizacji danych znajdujących się na komputerze, ich późniejszej synchronizacji oraz udostępniania online znajomym. W przypadku tego ostatniego procesu wystarczy uaktywnić opcję Share, oraz podać adresy mailowe, na które wysyłane są linki do plików. Ważnym aspektem aplikacji DropBox jest prostota obsługi (wystarczy dodać folder do synchronizacji z serwerem), synchronizacja danych z wieloma systemami jednocześnie, dostęp do plików z poziomu przeglądarki internetowej oraz bezpieczne wysyłanie plików poprzez protokół SSL i szyfrowanie AES-256.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

dopracowane aplikacje web, android, PC, brak limitów synchronziacji urządzeń
mała pojemność na start
ocena użytkownika
04.08.2019 17:59 • Recenzja do wersji 78.4.119

Używam od lat, moim zdaniem najlepsza tego typu usługa. Aplikacje bardzo intuicyjne i dopracowane. Bezpieczeństwo - dwuskładnikowe uwierzytelnianie. Jedynym minusem jest mała pojemność na start, ale można ją łatwo powiększyć wykonując proste zdania i zapraszając znajomych. Mi się udało w ten sposób rozszerzyć pojemność z 2GB do prawie 30GB :)

prostota, stabilność, multiplatformowość, pojemność
spowalnia uruchamianie komputera
ocena użytkownika
08.12.2014 19:10 • Recenzja do wersji 3.0.2

Używam Dropbox'a od dobrych kilku lat i muszę przyznać, że jestem zadowolonym użytkownikiem. Jego darmowa wersja oferuje wystarczającą pojemność do zastosowań domowych a bardziej wymagający użytkownicy mogą pokusić się o zakup wersji płatnej oferującej dodatkowe możliwości. Jedną z wielu zalet aplikacjii jest jej multiplatformowość. Idealnie integruje się zarówno z eksploratorem windowsowym jak i Linux'owymi systemami plików. Niestety program ten w moim prypadku znacząco spowalnia uruchamianie się systemu.

Dropbox jest bardzo stabilnym produktem, podczas kilkuletniej pracy z aplikacją nie zdarzyło mi się aby program przestał działać. Z czystym sumieniem mogem polecić aplikacje DropBox wszystkim, którzy muszą pracować na więcej niż jednym urządzeniu.