DropIt ikona

DropIt8.5.1

WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweDropIt
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

DropIt to niewielkie i dostępne za darmo narzędzie, za pomocą którego w łatwy i szybki sposób stworzymy specjalne reguły, które pozwolą na automatyzację pewnych działań na plikach.

Aplikacja wydaje się niepozorna, po jej uruchomieniu widoczna jest tylko charakterystyczna biała strzałka na niebieskim tle, która pozostaje zawsze na wierzchu innych okien. Lewym klawiszem myszy możemy przeciągnąć "ikone" w odpowiednie miejsce, ale dopiero tzw. "prawoklik" pozwala na zapoznanie się ze sposobem działania aplikacji. Na początek warto zajrzeć do skojarzeń, gdzie możemy dodać nowe reguły zachowań. Przykładowo możemy zadecydować, aby wszystkie pliki o danym rozmiarze lub rozszerzeniu zostało automatycznie przeniesione do wskazanego folderu. Poza przenoszeniem, program oferuje szerokie spektrum innych operacji na plikach, wśród których warto wymienić również kopiowanie, pakowanie i wypakowywanie, dzielenie i łączenie, a nawet szyfrowanie.

DropIt pomimo pewnej niepozorności, oferuje naprawdę rozbudowane opcje. Samych dodatkowych filtrów stosowanych przy zasadach jest mnóstwo i obejmują między innymi datę utworzenia pliku, jego modyfikacji, czy też takie atrybuty jak to, czy jest to plik tymczasowy, tylko do odczytu, czy też ukryty. Dodatkowo możemy zmienić "ikonę" programu na w zasadzie dowolną grafikę w formacie PNG, GIF lub JPG.

Aplikacja posiada wbudowaną instrukcję obsługi, ale jest ona dostępna tylko w języku angielskim.

Udostępnij
DropIt 8.5.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań1 360
Data aktualizacji12 lut 2018
Rozmiar pliku3.90 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
DropIt ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)