Druga beta Windows Live Essentials 2011 wydana

Druga beta Windows Live Essentials 2011 wydana

Wojciech Cybulski
17.08.2010 20:30

Microsoft wydał drugą wersję beta pakietu Windows Live Essentials 2011 - zestawu bezpłatnych aplikacji do komunikacji, obróbki oraz katalogowania zdjęć i filmów, prowadzenia bloga i zarządzania czasem i mailami.

Druga beta Windows Live Essentials 2011 zawiera najnowsze kompilacje aplikacji Movie Maker, Messenger, Mail, Photo Gallery, Sync, Family Safety i Writer. Poza poprawkami dostrzeżonych błędów najnowsza odsłona pakietu rozstała rozbudowana o pełną integrację z systemem Windows 7 - między innymi poprzez wykorzystanie list szybkiego dostępu (jumplists). Ponadto Microsoft odświeżył ikony i grafiki użyte w pakiecie i wprowadził kilka mniejszych zmian w wyglądzie aplikacji. Wszystkie programy wchodzące w skład WLE 2011 korzystają teraz z nowego interfejsu bazującego na wstążce (ribbon).

Warto przypomnieć, że Microsoft wprowadził do Windows Live Essentials 2011 wiele ciekawych i innowacyjnych funkcji - mowa tu przede wszystkim o algorytmie rozpoznawania twarzy oraz narzędziach pozwalających na wymazywanie obiektów ze zdjęć. Szczegółowy opis nowości, które pojawią się w finalnej wersji Windows Live Essentials 2011 można znaleźć w naszych wcześniejszych publikacjach. Finalna wersja WLE 2011 ma zostać wydana jesienią tego roku.

Drugą wersję beta pakietu Windows Live Essentials 2011 można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Dom -> Zestawy programów. Należy pamiętać, że jest to jeszcze wydanie testowe i może działać potencjalnie niestabilnie.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (97)