Druga TKonferencja Informatyczna w Krakowie już w kwietniu

Druga TKonferencja Informatyczna w Krakowie już w kwietniu

22.03.2012 17:34

Ruszyły zapisy na drugą TKonferencję. 3 kwietnia w Technikum Komunikacyjnym nr 25 w Krakowie w godzinach 8:00-14:00 odbędzie się druga edycja tego spotkania o charakterze informatycznym.

TKonferencja tym razem będzie przebiegać pod znakiem bezpieczeństwa, ale z pewnością zainteresowani innymi tematami z okolic informatyki znajdą tu coś dla siebie, gdyż omawiane zagadnienia będą dość ogólne. W agendzie znalazły się cztery wykłady: „DON'T PANIC! — Przegląd zagadnień z zakresu IT security/hackingu”, „Bezpieczeństwo dla nie całkiem opornych”, „Bezpieczeństwo aplikacji webowych — zadanie dla admina, czy dewelopera?” i „Testy bezpieczeństwa — coś więcej niż szukanie prostej dziury”.

TKonferencja kierowana jest głównie do uczniów i studentów, dlatego też organizatorzy proszą o rejestrację wyłącznie osoby uczące się, które 3 kwietnia znajdą czas, aby wysłuchać prelekcji. Rejestracja jest bezpłatna i można jej dokonać na specjalnie utworzonej stronie. Portal dobreprogramy objął TKonferencję patronatem medialnym.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)