bDUsigoR
DUMo ikona

DUMo2.23.5

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

DUMo to skrót od Drivers Update Monitor. Jak sugeruje nazwa program służy do monitorowania aktualizacji sterowników zainstalowanych w komputerze.

bDUsigoT

Narzędzie jest bardzo intuicyjne i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Z poziomu głównego okna programu DUMo otrzymujemy wykaz dostępnych urządzeń wraz z informacją na temat aktualnej wersji sterownika. Możemy ją dowolnie odświeżać za pomocą właściwego przycisku, a także sprawdzać dostępność aktualizacji. Jednocześnie program na bieżąco śledzi poziom wykorzystania procesora i pamięci operacyjnej naszego komputera.

DUMo bardzo dobrze radzi sobie z wykrywaniem sterowników w zależności od wersji systemu operacyjnego Windows. W zdecydowanej większości przypadków powiadamia o konieczności zainstalowania nowych sterowników tylko wtedy, gdy faktycznie jest to niezbędne (bez żadnych fałszywych alarmów, jak w przypadku innych narzędzi tego rodzaju).

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
DUMo 2.23.5wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
1.54 oceny
ProducentKC Softwares
Liczba pobrań2 440
Data aktualizacji12 kwi 2021
Rozmiar pliku3.56 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
DUMo ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUsigpy
bDUsigpP