Duolingo to teraz aplikacja uniwersalna. Uczy języków także na Windows 10

Duolingo to teraz aplikacja uniwersalna. Uczy języków także na Windows 10

Duolingo to teraz aplikacja uniwersalna. Uczy języków także na Windows 10
Paweł Piskurewicz
01.09.2015 10:33

Duolingo to popularna platforma do nauki języków obcych, w tym angielskiego. Do dostępnych obecnie aplikacji mobilnych oraz strony www dołączyła kolejna wersja, przeznaczona dla komputerów i tabletów z Windows 10.

Duolingo dla systemów Microsoftu od teraz jest aplikacją uniwersalną, tak więc działającą na systemach mobilnych jak i desktopowych. Nie odbiega ona możliwościami od tego co znamy z edycji dla Windows Phone. Pozwala wybrać jeden z kilku gotowych kursów (w języku polskim możemy uczyć się jedynie angielskiego) oraz zapewnia dostęp do naszego konta, choć jego posiadanie nie jest koniecznie.

350141770035914689

Sprawdzanie naszej wiedzy odbywa się za pomocą różnorakich ćwiczeń. Rozpoznawanie obrazków, tekstu mówionego, kontekstu, poprawna budowa zdań, zapisywanie ze słuchu to tylko część z zadań jakie na nas czekają. Zarówno jakość grafik jak i nagrań jest zadowalająca. W razie błędnej odpowiedzi tracimy jedno z żyć. Znajdziemy tu także element rywalizacji ze znajomymi. Duolingo w wersji dla systemów Android, iOS,Windows Phone orazWindows 10 znajdziecie w naszej bazie aplikacji.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)