WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweDup Scout
Dup Scout ikona

Dup Scout13.1.24

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dup Scout to niepozorne, ale całkiem zaawansowane narzędzie przeznaczone do wyszukiwania duplikatów rozmaitych plików na dyskach twardych, dyskach sieciowych i innych źródłach danych.

Aplikacja cechuje się dużą szybkością działania i praktycznie nie obciąża systemu podczas przeszukiwania zasobów w poszukiwaniu duplikatów. Program pozwala na stworzenie wielu profili, z których każdy może zajmować się innymi dyskami, folderami lub zasobami sieciowymi - profile te można dodatkowo modyfikować o rozmaite parametry, każdy też może posiadać różną ilość lokacji, które będą skanowane.

Po zakończeniu skanowania Dup Scout przedstawia szczegółowy raport, zawierający dokładną lokalizację oryginalnego pliku, liczbę odnalezionych duplikatów oraz to, ile zajmują one miejsca na dysku. Dodatkowo użytkownik może przełączać się pomiędzy różnymi widokami, np. klasyfikującym odnalezione pliki ze względu na rozszerzenie, datę utworzenia lub modyfikacji czy też rodzaj pliku. Wykryte duplikaty można przemieścić lub skopiować w inne miejsce, skompresować lub usunąć.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentFlexense
Liczba pobrań624
Data aktualizacji13 lis 2020
Rozmiar pliku6.25 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Dup Scout ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)