WindowsMultimediaOdtwarzacze płyt DVD i Blu-rayDVD-Ranger Player

DVD-Ranger Player2.6.0.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

DVD-Ranger Player to darmowy i łatwy w obsłudze odtwarzacz wideo, którego możliwości nie powstydziłyby się nawet komercyjne rozwiązania tego typu. Umożliwia on odtwarzanie plików z filmami w wysokich rozdzielczościach, nośników DVD i Blu-ray, plików z obrazami dysków oraz muzyki.

Program wyposażony został w prosty interfejs graficzny, przypominający ten znany z popularnego VLC media playera. Obsługuje on sprzętową akceleracje (architektura CUDA) i charakteryzuje się dużą szybkością działania w przypadku filmów HD o rozdzielczości nawet do 2560x1440 pikseli. Największą zaletą DVD-Ranger Playera jest jednak obsługa formatu Blu-ray. Odtwarzacz oferuje funkcje pozwalające oglądać filmy pochodzące nie tyle z pliku zapisanego na dysku komputera, płyty DVD, co również BD i obrazu dysku ISO.

Do oglądania filmów na komputerze przy użyciu DVD-Ranger Player nie jest wymagana instalacja jakichkolwiek kodeków i filtrów audio-wideo - zostały one zintegrowane przez twórców z odtwarzaczem. Program wyposażony został także w funkcje obsługi list odtwarzania (playlisty), tworzenia zrzutów ekranowych z odtwarzanego filmu, dostarczania szczegółowych informacji o kodekach wymaganych do oglądnięcia danego pliku wideo, korekty podstawowych parametrów wyświetlanego obrazu (m.in. saturacja, kontrast, jasność) oraz wyboru ścieżek audio, wideo i napisów.

Wśród obsługiwanych przez odtwarzacz formatów plików multimedialnych znajdziemy m.in. AVI, MKV, MP4,VOB, M2TS, M4V, MOV, WMV, TS, M4V, FLV oraz MP3, ACC, WMA, OGG, MP2, MP1, FLAC, APE, M4A, WAV i A3C.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.33 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań112 143
Data aktualizacji17 cze 2013
Rozmiar pliku11.38 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)