WindowsGrafikaKatalogowanie i obróbka zdjęćDVD slideshow GUI

DVD slideshow GUI0.9.5.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

DVD slideshow GUI to aplikacja do tworzenia krótkich filmików, prezentacji i pokazów slajdów z wykorzystaniem różnego rodzaju grafik, zdjęć oraz materiałów wideo. Stworzone przy jej użyciu projekty można m.in. przenieść na smartfona lub wypalić na płytę i odtworzyć w stacjonarnym odtwarzaczu DVD.

Program doskonale nadaje się do tworzenia w domowym zaciszu pamiątkowych filmików, zawierających np. fotografie z wakacji itp. Jest on prosty w obsłudze, oferuje bogatą funkcjonalność i wyposażony został w aż 237 najróżniejszych efektów specjalnych. Z powodzeniem wykorzystywane one mogą być do stosowania efektownych przejść pomiędzy poszczególnymi slajdami. Ponadto DVD slideshow GUI pozwala także ustalać przez jaki czas wyświetlane mają być pojedyncze zdjęcia, nakładać na nie tekst, dodawać do pokazu podkład muzyczny, dowolne tła - w tym ruchome, oferowane przez program, a także animować same fotografie (efekt zoomu, pan, obrót o zadany kąt itp.). Jakby tego było mało, z pomocą aplikacji stworzymy także własne efekty i animacje dla slajdów.

Gotowe projekty zapisać możemy do plików DSG, które w przyszłości będzie można edytować. DVD slideshow GUI obsługuje standardy obrazu PAL (4:3, 16:9), NTSC (4:3, 16:9), a także 720p i 1080, dając możliwość eksportu całości lub poszczególnych elementów projektu do takich formatów jak MPG, MP4, M2V, MP2, AC3, AVI, FLV, SRT, TXT, SSA, GFD, AVS i innych. Z poziomu programu możliwe jest przeprowadzenie operacji tzw. authoringu i wypalania na płytę DVD/BD oraz renderingu i przesyłania do serwisu YouTube.

Wraz z aplikacją opcjonalnie zainstalowane w systemie mogą być kodeki i filtry audio/wideo (Xvid i ffdshow), program do nagrywania płyt ImgBurn, odtwarzacz multimedialny Media Player Classic Home Cinema i kilka innych komponentów. Wszystkie dają one możliwość komfortowej pracy podczas tworzenia projektu, bez konieczności korzystania z dodatkowego oprogramowania. Z poziomu DVD slideshow GUI możemy ustawić jakie aplikacje będą używane np. do odtwarzania podglądu pokazu slajdów, edycji zdjęć i grafiki, czy też wypalania projektu na płytę.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
Producenttin2tin
Liczba pobrań15 757
Data aktualizacji7 sty 2013
Rozmiar pliku25.77 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)