DxO FilmPack 3 za darmo do 31 października, FilmPack 4 tańszy z kodem promocyjnym

DxO FilmPack 3 za darmo do 31 października, FilmPack 4 tańszy z kodem promocyjnym

23.09.2013 19:07

DxO FilmPack to zestaw narzędzi do łatwej stylizacji i zmiany wyglądu zdjęć, dzięki któremu osiągniemy doskonałe efekty imitujące prawdziwe aparaty i klisze. Autorzy programu podchodzą do tego procesu podobnie, jak w przypadku obsługi aparatów i obiektywów w świetnej „cyfrowej ciemni” DxO Optics Pro — tworzą matematyczny model charakterystyki kliszy i układów optycznych na podstawie tysięcy zdjęć testowych, robionych i analizowanych w precyzyjnie dobranych warunkach laboratoryjnych. Dzięki temu na cyfrowych zdjęciach możemy precyzyjnie symulować ziarno oraz przebarwienia charakterystyczne dla konkretnych klisz (czarno-białych, kolorowych oraz przeznaczonych do slajdów) lub tworzyć własne efekty przez łączenie macierzy ziarna z manipulacją kolorem, ekspozycją i kontrastem.

Rediscovering the magic of film with DxO FilmPack

Aktualna wersja 4 oprogramowania w wersji podstawowej kosztuje 79 euro, zaś Expert Edition 129. Względem wersji 3 jest ona bogatsza o możliwość postarzania zdjęcia za pomocą tekstury (zagniecenia, plamy) i dodawania charakterystycznych dla starych fotografii ramek. Do narzędzi symulacji sprzętu fotograficznego dodano możliwość nałożenia na zdjęcie „przeciekającego” światła, co zdarza się na przykład kiedy komora aparatu, w której znajduje się rozwinięta klisza, jest niedokładnie uszczelniona, oraz rozmywanie winiety charakterystyczne dla niektórych obiektywów.

Do 31 października, w ramach akcji promocyjnej organizowanej przez DxO Labs razem z Sony, za darmo można pobrać wersję 3 DxO FilmPack w tej mniej rozbudowanej wersji (kod aktywacyjny przyslany zostanie na podany adres e-mail). Kod promocyjny SONY092013 pozwala także na kupno pełnych wersji DxO FilmPack 4 Essential i Expert w cenach odpowiednio 49 € i 99 €. Szczegóły akcji oraz formularz pobierania można znaleźć na stronie dxo.com/intl/sony.

Obraz

DxO FilmPack można wykorzystać jako wtyczki do programów Adobe (Photoshop, Photoshop Elements i Lightroom) lub jako samodzielne programy na Windows i OS X. Zainteresowanym polecam także przetestowanie DxO Optics Pro, który znajduje się w naszej bazie programów.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)