DxO Optics Pro 7 za darmo do końca lipca

DxO Optics Pro 7 za darmo do końca lipca

DxO Optics Pro 7 za darmo do końca lipca
15.07.2014 11:49, aktualizacja: 15.07.2014 12:45

Amatorzy fotografii mają kolejny powód do radości — jeszcze przez 15 dni mogą zgarnąć, zupełnie za darmo, licencję na program DxO Optics Pro w wersji 7.

DxO Optics Pro to bardzo poważny konkurent Adobe Photoshop Lightroom, wydawany na systemy Windows i OS X. Program charakteryzują między innymi świetne możliwości korekcji geometrii, winiet i aberracji chromatycznych, przygotowane na podstawie dogłębnego badania obiektywów w warunkach laboratoryjnych, oraz precyzyjne ustawienia barw i usuwania szumu, dostosowane do konkretnych aparatów, pracujących w różnych warunkach. Poza tym znajdziemy tu bibliotekę, pozwalającą na przeglądanie i segregowanie zdjęć oraz wszystkie narzędzia dostosowania niezbędne przy wywoływaniu RAW-ów, tak pojedynczych, jak i w procesie automatycznym dla kolejki wielu zdjęć. Zmiany wprowadzane są w sposób niedestrukcyjny, istnieje również możliwość pracy na wirtualnych kopiach zdjęć.

350110204341544897

Firma DxO Labs kontynuuje swoją tradycję i rozdaje licencje na starszą wersję programu. Wersja 7 DxO Optics Pro została wydana pod koniec 2011 roku i warto pamiętać, że nie będzie w stanie otworzyć RAW-ów z nowszych aparatów (listę można znaleźć na stronie programu (PDF) i nie posiada profili dla nowszych obiektywów. Program nie będzie już aktualizowany.

Aby uzyskać licencję, należy udać się na stronę promocji, przygotowanej przez DxO Labs i magazyn Practical Photography, i podać swój adres e-mail. W skrzynce znajdzie się kod licencyjny, zaś na stronie pojawią się odnośniki pozwalające pobrać wersję dla Windows lub OS X programu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Zainteresowanym polecam również przetestowanie aktualnej wersji 9.5 programu DxO Optics Pro. Obsługuje ona najnowsze aparaty i obiektywy i została wyposażona w nowe narzędzia. W tej wersji znalazł się między innymi: eksport ustawień do Adobe Lightroom i świetne algorytmy odszumiające (PRIME).

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)