DxO Optics Pro 8.1.2 z obsługą nowych aparatów, tańszy do końca stycznia

DxO Optics Pro 8.1.2 z obsługą nowych aparatów, tańszy do końca stycznia

17.01.2013 13:20, aktualizacja: 17.01.2013 19:06

Od czasu, kiedy ostatnio pisaliśmy o DxO Optics Pro — oprogramowaniu typu „cyfrowa ciemnia” dla profesjonalnych fotografów — zmieniło się niewiele. Głównie wydłuża się lista urządzeń, których dokładne profile opracował zespół DxO w swoim laboratorium (program ten wyróżnia się właśnie bazą precyzyjnie opisanych na podstawie badania zachowania sprzętu charakterystyk, o czym opowiada film). Najświeższe dodatki do Canon EOS 6D, Sony Cyber-Shot DSC-RX1 i Nikon 1 V2, oraz około 300 obiektywów, co składa się już na możliwość pracy z ponad 10 tysiącami kombinacji obiektyw-aparat.

Połowa stycznia już za nami i warto przypomnieć, że jeszcze przez dokładnie 2 tygodnie trwa promocja na produkty DxO. Do 31 stycznia można kupić edycję Standard programu DxO Optics Pro za 99 € zamiast 149 €, wersję Elite (z profilami dla profesjonalnego lub bardziej wyszukanego sprzętu z wyższej półki) za 199 € zamiast 299 €.

Obraz

Zestaw filtrów DxO FilmPack przeznaczony do stylizacji zdjęć za 49 € zamiast 79 € w wersji podstawowej i 99 € zamiast 129 € w wersji Espert, zaś DxO ViewPoint — aplikację z możliwością pracy jako dodatek do programów Adobe przeznaczoną do precyzyjnej korekty geometrii obrazu — można nabyć za 49 € zamiast 79 €. Aktualizacje do najnowszych wersji programów tego producenta również są tańsze.

Firma DxO zapowiedziała ponadto, że wkrótce FilmPack będzie w pełni kompatybilny z Photoshop Elements 11 jako wtyczka, a jako samodzielną aplikację będzie można go używać na Windows 8.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)