AndroidAkcesoriaNagrywanie rozmów i dyktafonyDyktafon
Dyktafon ikona

Dyktafon3.29

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Przeznaczenia i zastosowań aplikacji o nazwie Dyktafon chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć. W sklepie Google Play znajdziemy setki programów o podobnym działaniu. Czym na ich tle wyróżnia się opisywana właśnie aplikacja? Jakością wykonania i sporym zakresem możliwości, a zarazem darmową dystrybucją.

Ekran główny aplikacji standardowo zajmuje przycisk nagrywania wraz z podstawowymi opcjami. Z tego poziomu możemy zarządzać nagrywaniem, śledzić czas, a także ilość zajmowanego miejsca. Nagrywać możemy w jednym z trzech formatów: wav, mp4 oraz 3gp, dodatkowo regulować częstotliwość w zakresie od 8 kHz do 44 kHz, a także zmieniać bitrate od 32 do 320 kbps.

Nagrania odtworzymy z poziomu aplikacji, bądź też wyślemy i odtworzymy w dowolnym, innym odtwarzaczu. Z poziomu opcji możemy wybrać domyślny folder dla plików. Poza standardowym nagrywaniem dźwięku Dyktafon oferuje możliwość nagrywania rozmów. Opcja ta jest na razie w fazie testowej, tak więc nie z każdym modelem telefonu będzie działać dobrze. Ważne jest też dobre ustawienie źródła dla naszego audio.

Dyktafon dysponuje także widgetem. Wszystkie te możliwości, jak i całą aplikację otrzymujemy za darmo, do tego bez inwazyjnych reklam.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSplend Apps
Liczba pobrań16 924
Data aktualizacji3 kwi 2024
System operacyjnyAndroid 6.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Dyktafon ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)