WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweDzielenie i łączenie plików
Dzielenie i łączenie plików ikona

Dzielenie i łączenie plików1.2.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Dzielenie i łączenie plików to niewielkie narzędzie, którego jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone jest do dzielenia plików na mniejsze części oraz łączenia mniejszych plików w jeden większy. Pozwala ono w łatwy i szybki sposób przygotować dane o dużym rozmiarze do przesłania np. jako załącznik wiadomości e-mail.

Program jest bardzo prosty w obsłudze oraz charakteryzuje się dużą szybkością działania. Poszczególne jego funkcje do dzielenia i łączenia plików ulokowane zostały na dwóch osobnych zakładkach. Pierwsza z nich, daje możliwość podziału plików o dużym rozmiarze na mniejsze części. Do dyspozycji użytkownika oddano opcje podziału według ilości plików wynikowych lub rozmiaru każdego z nich. Po odpowiedniej konfiguracji aplikacja wyświetla informacje o ilości plików, które zostaną utworzone oraz ich rozmiarze.

Druga z oferowanych funkcji pozwala natomiast połączyć wcześniej podzielone pliki. Podobnie jak przy podziale danych tak również tutaj wystarczy kilka kliknięć myszką, które dadzą nam w efekcie jeden większy plik. Wystarczy, że wczytamy do programu wszystkie segmenty pliku, a narzędzie w kilka sekund utworzy połączony plik. Narzędzie wspiera metodę "przeciągnij-i-upuść", która usprawnia dodawanie na listę poszczególnych części plików.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.73 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań39 106
Data aktualizacji5 lis 2019
Rozmiar pliku1.26 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Dzielenie i łączenie plików ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)