Dzielenie i łączenie plików ikona

Dzielenie i łączenie plików1.2.3

WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweDzielenie i łączenie plików
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Dzielenie i łączenie plików to niewielkie narzędzie, którego jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone jest do dzielenia plików na mniejsze części oraz łączenia mniejszych plików w jeden większy. Pozwala ono w łatwy i szybki sposób przygotować dane o dużym rozmiarze do przesłania np. jako załącznik wiadomości e-mail.

Program jest bardzo prosty w obsłudze oraz charakteryzuje się dużą szybkością działania. Poszczególne jego funkcje do dzielenia i łączenia plików ulokowane zostały na dwóch osobnych zakładkach. Pierwsza z nich, daje możliwość podziału plików o dużym rozmiarze na mniejsze części. Do dyspozycji użytkownika oddano opcje podziału według ilości plików wynikowych lub rozmiaru każdego z nich. Po odpowiedniej konfiguracji aplikacja wyświetla informacje o ilości plików, które zostaną utworzone oraz ich rozmiarze.

Druga z oferowanych funkcji pozwala natomiast połączyć wcześniej podzielone pliki. Podobnie jak przy podziale danych tak również tutaj wystarczy kilka kliknięć myszką, które dadzą nam w efekcie jeden większy plik. Wystarczy, że wczytamy do programu wszystkie segmenty pliku, a narzędzie w kilka sekund utworzy połączony plik. Narzędzie wspiera metodę "przeciągnij-i-upuść", która usprawnia dodawanie na listę poszczególnych części plików.

Udostępnij
Dzielenie i łączenie plików 1.2.3wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.73 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań37 562
Data aktualizacji5 lis 2019
Rozmiar pliku1.26 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Dzielenie i łączenie plików ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)