Dzień Singla: smartwatch za pół ceny i rabaty na laptopy. Ruszył Festiwal Zakupów

Sprzedawcy z x-kom świętują chiński Dzień Singla, fot. Pixabay
Sprzedawcy z x-kom świętują chiński Dzień Singla, fot. Pixabay
Oskar Ziomek

08.11.2019 07:00, aktual.: 12.11.2019 15:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W sklepach grupy x-kom przygotowano kolejną promocję, która jak żadna inna jest świetną okazją do sprawienia prezentu samemu sobie. W x-kom, al.to oraz combat.pl rusza II edycja Festiwalu Zakupów. W całej grupie x-kom rozpoczyna go promocja Singles’ Day, będąca chińskim odpowiednikiem Czarnego Piątku.

Idea Singles’ Day

Zapewne nikt nie usłyszałby o Singles’ Day, gdyby nie czterej studenci z Nanjing, którzy w 1993 roku stwierdzili, że single również zasługują na swoje święto. Później poszło już górki – pomysł przypadł do gustu zarówno mieszkańcom Państwa Środka, jak i sprzedawcom, którzy po dziś dzień celebrują święto ze wszystkimi, którzy chcą sprawić sobie prezent, czyniąc z tego dnia prawdziwy festiwal promocji na chińskim rynku.

Obraz

Dzień Singla w grupie x-kom

Od zeszłego roku Singles’ Day obchodzone jest również w sklepach x-kom i al.to, dając możliwość kupowania sprawdzonych produktów na rodzimym rynku. W tym roku do oferty dołącza również najmłodszy sklep grupy x-kom, czyli combat.pl. Dzień Singla to świetna okazja do zrobienia sobie prezentu i promocyjnej cenie. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji ze sklepu x-kom:

Promocji z okazji Dnia Singla nie zabrakło także w sklepie al.to. Można tu znaleźć między innymi zabawki i AGD, w tym bezprzewodowy depilator w zestawie w zegarkiem:

Warto także spojrzeć na produkty militarne w sklepie combat.pl.

II edycja Festiwalu Zakupów w x-kom, al.to oraz combat.pl

Singles’ Day zapoczątkuje II edycję Festiwalu Zakupów w grupie x-kom już w piątek, 8 listopada o godzinie 7:00. Promocja potrwa przez 3 kolejne dni, czyli do 11 listopada 2019 roku.

Festiwal Zakupów będzie kontynuowany również w ramach Czarnego Piątku oraz Cyber Monday. Kod rabatowy będzie można znaleźć na oficjalnej stronie promocji zaraz po jej rozpoczęciu. Liczba produktów w promocji jest ograniczona.

Szczegóły promocji z okazji Dnia Singla można znaleźć we wszystkich opisywanych sklepach: x-kom, al.to oraz combat.pl.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (50)