Dzień Świętego Patryka na GOG.com – konkurs! Mamy dla Was 100 kluczy na gry

Dzień Świętego Patryka na GOG.com – konkurs! Mamy dla Was 100 kluczy na gry16.03.2018 17:45
Dzień Świętego Patryka na GOG.com – konkurs! Mamy dla Was 100 kluczy na gry

Już jutro Dzień Świętego Patryka, a to oznacza, że do końca zbliża się wielka promocja na GOG.com. W tym roku przygotowano tam nie tylko liczne obniżki cen (nawet o 90%), ale także kapelusze Leprechauna. Po zakupie takiego kapelusza za 9,99 zł, gracz może otrzymać losową grę z puli, o wartości od 12 do 84 złotych. Na dobrychprogramach mamy dla Was coś specjalnego – aż sto kapeluszy z grami możecie zdobyć całkowicie za darmo, wygrywając je w naszym konkursie!

Zanim jednak do niego przejdziemy, przypominamy, że wciąż na GOG.com w bardzo niskich cenach dostępne są prawdziwe perełki: prześliczna morska podróż ABZU dostępna jest 50% taniej, w cenie niecałych 36 złotych. Duże wydanie świetnego Pillars of Eternity można kupić za mniej niż 100 zł. O 43% przeceniono najnowszą część Syberii, fanom przygodówek można także polecić Sherlock Holmes: The Devil's Daughter. Jak zawsze przypominam także o jednej ze swoich ulubionych gier w ogóle – Vampire: The Masquerade - Bloodlines kupić można za mniej niż 18 zł. Szczególnie polecamy Waszej uwadze także poniższe tytuły:

Konkurs!

Słowo się rzekło, mamy dla Was także konkurs. Do wygrania jest 100 kapeluszy Leprechauna, czyli kodów na gry. Jakie to gry? O tym zdecyduje fortuna. Kapelusze z grami powędrują do pierwszych 100 zarejestrowanych użytkowników, którzy w komentarzu pod niniejszym artykułem poprawnie odpowiedzą na pytanie:

Patronem jakiego państwa, oprócz Irlandii, jest Święty Patryk?

Aby było ciekawiej, ukrywamy treść komentarzy na 24 godziny od publikacji. Uwaga! Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w niedzielę, jednak tylko do poniedziałku, do końca dnia, zwycięzcy będą mieli czas, aby wykorzystać klucze na GOG.com. Powodzenia!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (491)