Dzień Świętego Patryka z Vobisem i dobrymiprogramami

Dzień Świętego Patryka z Vobisem i dobrymiprogramami

Redakcja
07.03.2010 20:24, aktualizacja: 08.03.2010 12:29

Z okazji Dnia Świętego Patryka sklep Vobis przygotował niespodziankę, której patronujemy. Do wygrania otwarte rachunki w dwudziestu jeden wybranych lokalach i restauracjach w całym kraju na kwoty 150 zł, a dodatkowo potencjalnie nawet możliwość uzyskania całkowitego zwrotu kosztów dokonanego zakupu.

Co należy zrobić? Wystarczy kupić w sklepie internetowym Vobis, do 15 marca włącznie, przynajmniej jeden produkt firmy Microsoft - wszystkie opatrzone będą na czas trwania akcji zieloną irlandzką koniczynką. W komentarzu do zamówienia należy wpisać hasło Święty Patryk argumentując przy tym, dlaczego chcecie bawić się razem z Vobisem. W przypadku apetytu na jeszcze większą wygraną - całkowity zwrot kosztów zakupu - wystarczy zostać fanem Vobis na Facebooku i do 21 marca wysłać fotorelację, jak bawiliście się w dniu Świętego Patryka. Kupony będzie można odebrać w salonach Vobis, razem z pamiątkowa koszulką w zielonym kolorze ufundowaną przez Vobis, Microsoft i dobreprogramy.

Dzień Świętego Patryka jest irlandzkim świętem narodowym obchodzonym 17 marca. Obchodzone jest również poza Irlandią, także w Polsce. W innych krajach święto to związane jest przede wszystkim z serwowaniem tradycyjnego, irlandzkiego "zielonego" piwa oraz pokazami irlandzkich tańców i muzyki.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (110)