Dziś wieczorem finał League of Legends na IEM 2017. Półfinały trwają

Dziś wieczorem finał League of Legends na IEM 2017. Półfinały trwają
Oskar Ziomek

26.02.2017 14:31, aktual.: 27.02.2017 09:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po wczorajszym widowiskowym rozpoczęciu imprezy i pełnych emocji meczach grupowych w League of Legends, dzisiaj przyszedł czas na ostateczne rozstrzygnięcia. Katowicki Spodek ponownie wypełniony jest po brzegi fanami eSportu, ale wciąż nie brakuje innych atrakcji związanych z grami, o których wspominaliśmy wczoraj. Na Intel Extreme Masters o tytuł mistrza LoL walczą dziś drużyny G2 Esports, ROX Tigers, Flash Wolves oraz H2K – półfinały trwają mimo problemów technicznych, zaś mecz finałowy planowany jest na godzinę 19:30.

Obraz

Dla osób, które wczoraj nie mogły pojawić się w Spodku, a liczyły na konkursy organizowane przez wystawców mamy dobrą informację: wiele nagród i upominków wciąż czeka na swoich nowych właścicieli, a więc jeszcze nic straconego! Z godziny na godzinę przybywa również cosplayerów, jak zawsze chętnych do rozmów o strojach i wspólnych zdjęć.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
Obraz

Główna atrakcja wieczoru, czyli finał League of Legends z pewnością zgromadzi masy fanów. Już wczorajsze rozpoczęcie, a później mecze grupowe przyciągnęły na widownię w Spodku tylu entuzjastów, że sala została całkowicie wypełniona. Jeśli zatem liczymy na dobre miejsca, a nie dysponujemy biletem premium zapewniającym dostęp do wyznaczonej strefy, warto przybyć do Spodka nieco wcześniej.

To samo dotyczy miejsc parkingowych dookoła obiektu – przyjeżdżający samochodem powinni liczyć się z dodatkowym czasem, który poświęcą na szukanie wolnych stanowisk: spora część parkingu przy budynku NOSPR została zarezerwowana dla organizatorów Intel Extreme Masters.

Przypomnijmy, że wszyscy pasjonaci, którzy zainteresowani są śledzeniem postępów drużyn na zawodach IEM, a z różnych przyczyn nie zjawią się dziś w katowickim Spodku, mogą na żywo oglądać przekaz z rozgrywek. Realizowany jest on przez YouTube'a, Twitcha, stronę turnieju, a także Facebooka. Dostępna jest również oficjalna aplikacja mobilna ESL Event, która zadba o przypomnienia oraz tabele wyników – możecie pobrać ją z naszej bazy.

Obraz

Dzisiejszy dzień i wieczorny finał to na szczęście nie ostatnia atrakcja w ramach tegorocznej edycji Intel Extreme Masters. Już w przyszły piątek (3 marca) rozpocznie się ciąg dalszy, obejmujący finały w CS:GO i Starcrafcie II oraz IEM Expo, na relację z których już teraz serdecznie zapraszamy.

Na koniec, wybierającym się dziś na finały League of Legends do Spodka, przedstawiamy mapkę obiektu, która przybliży rozmieszczenie wejść na scenę oraz stoiska firm wystawiających swoje produkty w ten weekend.

Obraz

Przypominamy, że planowany czas rozpoczęcia finałowego meczu to 19.30. Do zobaczenia!

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)