r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ESL Event

Strona główna Android Wiadomości Targi, konferencje i wydarzenia

ESL Event to aplikacja poświęcona wielkiemu świętu e-sportu, czyli Intel Extreme Masters w Katowicach.

Dzięki aplikacji będziemy mieli dostęp do kalendarza wydarzeń zaplanowanych podczas katowickiego Intel Extreme Masters, opisu rywalizujących drużyn oraz zawodników, wyników na żywo, a także to prowadzonych na żywo transmisji wideo. Powiadomienia związane z wydarzeniami na IEM możemy zamówić w trybie push, wtedy będą one dostarczane na nasze urządzenie w czasie rzeczywistym. Będziemy mogli też podejrzeć, co o Intel Extreme Masters pisze się w mediach społecznościowych.

Warto też zajrzeć na stronę internetową ESL Gaming, na której również będą relacjonowane wydarzenia z Intel Extreme Masters w Katowicach.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Kolejki jeszcze dłuższe. Będzie kolejny rekord frekwencji? #IEM2016

13
04.03.2016  •  Tomasz Wrzesień

Niejeden pewnie wspomni, jak to przed rokiem pierwszego dnia finałów Intel Extreme Masters nie było pod Spodkiem w Katowicach kolejek do wejścia i będzie miał rację. Nie zapominajmy bowiem, że poprzednio impreza rozpoczęła się od dnia tak zwanego biznesowego, z prywatnym wstępem wyłącznie za okazaniem biletu. Obecnie z niego zrezygnowano, co oznacza, iż z daleka widać tłumy już od samego początku. Chyba znów rekord frekwencji zostanie pobity. Ostatnio mieliśmy 104 tysiące zwiedzających. Jeśli ktoś nie miał szczęścia przy próbie kupna biletu w jednej z dwóch tur (rozchodziły się w kilka…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.