Dzisiejsze pytanie dopiero przed nami — kto będzie najszybszy?

Redakcja

27.09.2012 16:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W naszym konkursie z diodą pytanie na dzisiaj jeszcze nie padło, bądźcie więc czujni! W międzyczasie zapraszamy na małe podsumowanie dotychczasowych zmagań i ogłoszenie kolejnych nagrodzonych.

Za nami 17 dni konkursu, przed nami 4 pytania w tym tygodniu i ostatnie 7 w kolejnym. W puli nagród tygodniowych czekają więc jeszcze dwie Nokie Lumie 800 z systemem Windows Phone. Zgarną je zwycięzcy kolejnych rankingów tygodniowych. W obecnym prowadzi Virruil, a tuż za nim plasują się M@ster oraz papi777. Po trzech odpowiedziach dzieli ich niewielka różnica, zobaczymy jak będzie w kolejnych dniach. W rankingu generalnym z kolei prowadzi spooqy, który aż o godzinę wyprzedza drugiego użytkownika: max1910. Tylko 20 minut później plasuje się mordzio, legendarny zwycięzca poprzedniej edycji konkursu z diodą ;-)

Obraz

Wczorajszy ranking dzienny wygrał kacztery z czasem 11 sekund. Drugie miejsce, ale „dopiero” z czasem 36 sekund zajął matheo0986. Obaj otrzymują naturalnie nagrodę dzienną w postaci zestawu: karta pamięci microSD 16 GB z kompletem adapterów oraz unikatowa koszulka portalu dobreprogramy. Codziennie losujemy także jedną osobę spośród wszystkich, którzy wzięli udział poprzedniego dnia w konkursie — niezależnie od czasu odpowiedzi czy nawet jej poprawności. Osoby te otrzymują koszulkę dobrychprogramów. Do tego grona szczęśliwców dołączyli ostatnio DannyK, Ojciec Ceicjo oraz zomo_prl. Gratulujemy! :-)

Zapraszamy wszystkich do zabawy w naszym konkursie — jego specyfika sprawia, że można włączyć się do akcji nawet pod koniec konkursu i mimo tego wygrać atrakcyjne nagrody. W puli czekają tablet-niespodzianka z systemem Windows 8, konsole Xbox 360 z sensorem Kinect, smartfony Nokia Lumia 800 z systemem Windows Phone, a także karty pamięci microSD 16 GB, wejściówki na HotZlot i Microsoft Technology Summit oraz unikatowe koszulki z kolekcji portalu dobreprogramy.

Warto także podszkolić się przed kolejnymi pytaniami i na własnej skórze przetestować możliwości Windows Server 2012. Przypominamy, że przez cały czas można pobrać bezpłatną wersję testową tego systemu, którą można zainstalować „tradycyjnie” (nie tylko na serwerze), ale także na przykład na maszynie wirtualnej. Kto wie, czasami posiadanie pod ręką Windows Server 2012 może zaoszczędzić trochę czasu i punktów w naszym konkursie... ;-)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (125)