eDrawings Viewer 18.4.0.0036

Strona główna Windows Grafika Przeglądarki i konwertery projektów
P​obierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

eDrawings to darmowe narzędzie do przeglądania i drukowania plików eDrawings (eDRW, ePRT, eASM), natywnych dokumentów SolidWorks (sldprt, sldasm, slddrw), projektów zapisanych jako DXF lub DWG, a także wielu, wielu innych.

Autorzy programu eDrawings postawili na minimalizm, ale to właśnie dzięki niemu aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i posiada nieskomplikowany interfejs użytkownika. Poza możliwością zapoznania się z zawartością danego pliku umieszczono tu również podstawowe narzędzia do edycji projektów. Możemy zmieniać rozmiar poszczególnych obiektów, obracać je, przesuwać, zmierzyć odległość oraz kąty i nie tylko.

eDrawings zawiera także dodatkowe ustawienia, dzięki którym dostosujemy wygląd programu do własnych preferencji, zmieniając chociażby kolor wyróżnienia, kolor tła, kolor papieru, włączając lub wyłączając cienie, a także zdecydujemy, czy wolimy, by narzędzie działało jak najszybciej, czy też prezentowało wszystko w najwyższej możliwej jakości.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!