Easy Dark Mode ikona

Easy Dark Mode1.4.1.9

WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweEasy Dark Mode
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Easy Dark Mode to niezwykle lekki i niewymagający instalacji, a mimo wszystko bardzo przydatny programik dla użytkowników Windowsa 10 w wersji 1803 lub nowszej.

Po uruchomieniu narzędzie wyświetla ikonkę w zasobniku. Jej kliknięcie błyskawicznie zmienia tryb aplikacji w systemie z jasnego na ciemny i odwrotnie. Ponadto, można w tym celu utworzyć specjalny przycisk, wyświetlający się jako najwyższy element pulpitu. Albo zrealizować zmianę poprzez zdefiniowany skrót klawiszowy.

Jest to spore ułatwienie dla osób, które trybu jasnego i ciemnego używają zmiennie, w zależności od aplikacji. Jak wiadomo, domyślnie Windows 10 pozwala zmienić kolorystykę tylko z poziomu menu ustawień, a jego każdorazowe odwiedzanie jest na dłuższą metę niewygodne.

Udostępnij
Easy Dark Mode 1.4.1.9wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentWinTools.info
Liczba pobrań1 992
Data aktualizacji26 paź 2022
Rozmiar pliku0.27 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Easy Dark Mode ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)