WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweEasy Dark Mode
Easy Dark Mode ikona

Easy Dark Mode1.4.1.9

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Easy Dark Mode to niezwykle lekki i niewymagający instalacji, a mimo wszystko bardzo przydatny programik dla użytkowników Windowsa 10 w wersji 1803 lub nowszej.

Po uruchomieniu narzędzie wyświetla ikonkę w zasobniku. Jej kliknięcie błyskawicznie zmienia tryb aplikacji w systemie z jasnego na ciemny i odwrotnie. Ponadto, można w tym celu utworzyć specjalny przycisk, wyświetlający się jako najwyższy element pulpitu. Albo zrealizować zmianę poprzez zdefiniowany skrót klawiszowy.

Jest to spore ułatwienie dla osób, które trybu jasnego i ciemnego używają zmiennie, w zależności od aplikacji. Jak wiadomo, domyślnie Windows 10 pozwala zmienić kolorystykę tylko z poziomu menu ustawień, a jego każdorazowe odwiedzanie jest na dłuższą metę niewygodne.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentWinTools.info
Liczba pobrań2 031
Data aktualizacji26 paź 2022
Rozmiar pliku0.27 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Easy Dark Mode ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)