Echo Notification Lockscreen ikona

Echo Notification Lockscreen0.9.108

AndroidBezpieczeństwoBlokady ekranuEcho Notification Lockscreen
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja Echo Notification Lockscreen ma nam zapewnić lepszą kontrolę nad powiadomieniami wyświetlanymi na ekranie blokady. Program nie tylko dzieli je na kategorie, ale również pozwala na wiele innych interakcji.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji czeka nas krótkie przedstawienie jej możliwości. Następnym rokiem jest nadanie specjalnych uprawnień, z poziomu ustawień. Echo Notification Lockscreen automatycznie przeniesie nas do odpowiedniej zakładki w systemie. Choć większość opisów i elementów interfejsu wita nas w języku polskim nie wszystkie komunikaty zostały przetłumaczone.

Z poziomu opcji możemy edytować wiele opcji działania aplikacji, w tym ustawić niezależne od systemowego zabezpieczenie kodem bądź wzorem. Mamy również dostęp do statystyk powiadomień, a także możliwość edycji do jakich kategorii będą przynależeć poszczególne aplikacje (program przydziela je automatycznie).

Na ekranie blokady powiadomienia zostaną przypisane do wspomnianych kategorii. Możemy je odrzucić, przełożyć na później, bądź też wybrać by się pojawiły po powrocie do ekranu głównego. Tapetę zmienimy z poziomu ustawień.

Sporą zaletą Echo Notification Lockscreen jest darmowa dystrybucja. W takiej wersji aplikacja posiada reklamy, gdy chcemy się ich pozbyć możemy zakupić wersję PRO. Program jest świetnym narzędziem do zapanowania nad dużą ilością powiadomień.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań213
Data aktualizacji6 kwi 2017
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Echo Notification Lockscreen ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)