bDTTwzqZ

EF Duplicate Files Manager2021

Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

EF Duplicate Files Manager to niewielka, lecz przydatna aplikacja, za pomocą której odnajdziemy i usuniemy z dysku twardego niepotrzebne duplikaty plików, zwalniając tym samym miejsce na dysku.

bDTTwzrb

Obsługa aplikacji jest całkiem prosta i sprowadza się do wybrania dysku lub partycji do przeszukania, aczkolwiek w razie potrzeby nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyszukiwaniem objąć tylko konkretny folder i jego podkatalogi. Po wybraniu lokalizacji, możemy albo rozpocząć proces, albo zajrzeć jeszcze do zaawansowanych opcji, wśród których możemy wybrać czy program ma odnajdywać tylko pliki o takiej samej nazwie, zawartości, wielkości, czy też ignorować pliki bez aktualnej treści, bądź też zaaplikować filtry lub pomijanie wybranych folderów.

Jak więc widać, opcji pomagających w odnajdywaniu i pozbywaniu się zduplikowanych plików jest całkiem sporo. Dodatkowo EF Duplicate Files Manager potrafi rozpoznać zawartość skompresowanych archiwów celem ich analizy. Wśród obsługiwanych formatów odnajdziemy w zasadzie wszystkie najpopularniejsze rozszerzenia, takie jak ZIP, 7-ZIP, ACE, ARJ, GZIP, RAR, TAR, TBZ, ZIP i nie tylko.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni. W wersji testowej tylko początkowe pliki na liście odnalezionych posiadają pełne nazwy i ścieżki do nich.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Wszystkie wersje
EF Duplicate Files Manager 2021wersja stabilna (32-bit)
EF Duplicate Files Manager 2021wersja stabilna (64-bit)
EF Duplicate Files ManagerPortable
EF Duplicate Files ManagerPortable x64
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentEFSoftware
Liczba pobrań230
Data aktualizacji12 sty 2021
Rozmiar pliku1.98 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTTwzrG
bDTTwzrX