„Ekskluzywna” myszka Apple w kolorze gwiezdnej szarości w sprzedaży za 499 zł

„Ekskluzywna” myszka Apple w kolorze gwiezdnej szarości w sprzedaży za 499 zł

„Ekskluzywna” myszka Apple w kolorze gwiezdnej szarości w sprzedaży za 499 zł
27.03.2018 19:33

Najpotężniejszy komputer w ofercie Apple – iMac Pro, który w topowej konfiguracji potrafi kosztować podobnie do kilkuletniego samochodu marki premium, trafił do sprzedaży z ekskluzywnymi akcesoriami. Nie różnią się one niczym od zwykłych wersji, inny jest tylko kolor. Mimo tego, stały się one przedmiotem pożądania dla wielu fanów firmy z Cupertino.

W związku z tym, że klawiatura, myszka oraz gładzik w kolorze gwiezdnej szarości były dostępne tylko z nowym komputerem Apple, to szybko pojawiły się oferty w serwisach aukcyjnych, w których cena akcesoriów potrafiła osiągnąć nawet 2500 dolarów. Naprawdę sporo, ale w końcu za „ekskluzywność” płaci się więcej, zwłaszcza jeśli opatrzona jest logo nadgryzionego jabłka.

Obraz

Wszyscy domorośli biznesmeni mogą jednak zamykać swoją działalność. Dziś firma Apple, oprócz pokazania nowego iPada, wprowadziła do swojego sklepu myszkę, klawiaturę i trackpada w kolorze gwiezdnej szarości. Zestaw wyjątkowych akcesoriów stał się już powszechnie dostępny, a co więcej, cena nie odstrasza (jeśli spojrzymy na cennik Apple).

Nową wersję myszki Magic Mouse kupimy za 499 złotych, szaro-czarna klawiatura została wyceniona na 699 złotych, tak samo jak Magic Trackpad 2. Owszem ceny są wysokie, ale „zwykłe” srebrne edycja kosztują niewiele mniej: myszka 399 zł, klawiatura 649 zł, a gładzik 629 zł. Akcesoria w kolorze gwiezdnej szarości dostępne są już w Polsce.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (63)