Eksplodujący Galaxy Z Fold 3. Upadki mogą być dla niego niebezpieczne

Eksplodujący Galaxy Z Fold 3. Upadki mogą być dla niego niebezpieczne

Galaxy Fold
Galaxy Fold
Źródło zdjęć: © Komórkomania
Karolina Kowasz
28.09.2021 09:09

Samsung Galaxy Z Fold 3 jest ostatnio jednym z najlepiej sprzedających się modeli smartfonów tej marki. Sytuacja, którą zgłosił jeden z użytkowników tego telefonu może jednak znacząco wpłynąć na jego popularność.

Na swoim koncie twitterowym Chad Christian opisał sytuację, która wydarzyła mu się z użyciem wspomnianego smartfona. Zdaniem internauty, urządzenie miało wybuchnąć w trakcie pakowania go do wysyłki.

Samsung Galaxy Z Fold 3 miał być odesłany do naprawy

Cała sytuacja związana z wadliwym modelem Galaxy Z Fold 3 zaczęła się tydzień wcześniej, w trakcie jednej z wycieczek rowerowych. Zgodnie z relacją Christiana, smartfon niefortunnie upadł mu na ziemię i uszkodził się na tyle, że wymagał odesłania do producenta celem jego naprawy. Chad jednak nie zdążył go spakować.

Jak przekazał w swoich wpisach na Twitterze, w trakcie szykowania paczki, telefon niespodziewanie wybuchł i zaczął się z niego wydobywać gęsty dym. Mężczyzna, mimo wszystko ucieszył się, że do całej sytuacji doszło zanim jeszcze zdążył spakować paczkę. Ciężko się z nim nie zgodzić, że gdyby smartfon wybuchł już w trakcie transportu, mógłby spowodować spore szkody.

Reakcja Samsunga

Cała sytuacja okazała się być dosyć zaskakująca dla firmy, jak wynika z dalszych wpisów na Twitterze. Samsung odradził jednak odsyłanie smartfona stwierdzając, że w takiej sytuacji konieczne może być zorganizowanie specjalnej formy transportu. Ostatecznie, podjęto decyzję o wysłaniu do Christiana specjalnego opakowania, które ma pozwolić na bezpieczne odesłanie zniszczonego Galaxy.

Nie da się ukryć, że jest to kolejna tego rodzaju sytuacja związana z Samsungami. Nie wiadomo jeszcze, jak zakończy się cała sprawa, ale dla użytkowników tego modelu powinna być wyraźnym sygnałem, że jest stosunkowo delikatny. Upadek może być dla niego wyjątkowo groźny, dlatego posiadaczom Galaxy Z Fold 3 sugerujemy obchodzenie się z nim jak z jajkiem.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)