Elektroniczny prezent dla mamy. Sprawdź promocje i zabierz kody rabatowe

Strona głównaElektroniczny prezent dla mamy. Sprawdź promocje i zabierz kody rabatowe
20.05.2019 10:05
Elektroniczny prezent dla mamy. Sprawdź promocje i zabierz kody rabatowe

Sprzedawcy z x-kom przygotowali kolejne promocje. Spodobają się one przede wszystkim osobom szukającym nowego smartfona z akcesoriami oraz myślącym o elektronicznym prezencie dla mamy z okazji zbliżającego się Dnia Matki. Kody rabatowe pozwalają znacznie zmniejszyć koszt zakupów.

bEJCPJat

Tydzień smartfonów w x-kom

Największa promocja, która rozpoczęła się właśnie w x-kom to Tydzień smartfonów. W jego ramach przygotowano niższe ceny nie tylko na tytułowe smartfony, ale także akcesoria, takie jak etui czy szkła zabezpieczające. Oferty dotyczą smartfonów z różnych półek cenowych. Wśród produktów można więc znaleźć zarówno topowe modele, jak i bardziej budżetowe propozycje. Poniżej kilka przykładów:

Powyższe propozycje to oczywiście tylko kilka ofert spośród wielu. Wszystkie można znaleźć na stronie promocji Tydzień smartfonów w x-kom. Promocja trwa od 20 do 26 maja 2019 roku lub do wcześniejszego wyczerpania puli produktów promocyjnych i nie łączy się z innymi promocjami.

Aby kupić produkty w niższych cenach, należy w standardowych sposób dodać je do koszyka, a na etapie składania zamówienia posłużyć się kodem rabatowym smartfon.

bEJCPJav

Prezenty na Dzień Mamy

Dostępne przez tydzień rabaty na smartfony i akcesoria to jednak nie wszystko. W x-kom przygotowano także specjalne oferty z myślą o zbliżającym się Dniu Matki.

Osoby chcące obdarzyć swoje mamy technologicznymi prezentami mogą więc skorzystać ze specjalnie przygotowanych promocji. Na kupujących czekają między innymi rabaty na smartwatche, przenośne głośniki oraz powerbanki. Promocje z okazji Dnia Matki trwają od 20 do 26 maja 2019 roku lub wcześniejszego wyczerpania puli produktów promocyjnych.

350263192049969089

Oferta nie łączy się z innymi promocja w x-kom, a żeby z niej skorzystać, należy dodać produkty do koszyka i na etapie składania zamówienia skorzystać z kodu rabatowego dzień-mamy.W przerwie od elektroniki – klocki LEGOJeśli promocje na technologiczne gadżety są niewystarczające, sprzedawcy z grupy x-kom przygotowali jeszcze ofertę z myślą o zbliżającym się Dniu Dziecka. W sklepie al.to czekają klocki LEGO: przy zakupie 3 zestawów, kupujący zapłaci w zasadzie tylko za 2 z nich – trzeci zostanie sprzedany za symboliczny 1 grosz.

350263192050100161

Poniżej kilka polecanych zestawów:

bEJCPJaB

Topowe zestawy:

[LEGO Star Wars Sokół Millennium](https://www.al.to/p/409842-klocki-lego-lego-star-wars-sokol-millennium.html ?utm_medium=lego&utm_source=dobreprogramy&utm_campaign=artykul)[LEGO Disney Zamek Disneya](https://www.al.to/p/482746-klocki-lego-lego-disney-zamek-disneya.html ?utm_medium=lego&utm_source=dobreprogramy&utm_campaign=artykul)[LEGO Technic Bugatti Chiron](https://www.al.to/p/436955-klocki-lego-lego-technic-bugatti-chiron.html ?utm_medium=lego&utm_source=dobreprogramy&utm_campaign=artykul)

Zestawy dla chłopców:

[LEGO Technic Porsche 911 RSR](https://www.al.to/p/467576-klocki-lego-lego-technic-porsche-911-rsr.html ?utm_medium=lego&utm_source=dobreprogramy&utm_campaign=artykul)[LEGO City Posterunek policji](https://www.al.to/p/343685-klocki-lego-lego-city-posterunek-policji.html ?utm_medium=lego&utm_source=dobreprogramy&utm_campaign=artykul)[LEGO Movie Dom Emmeta/Rakieta ratunkowa](https://www.al.to/p/465112-klocki-lego-lego-movie-dom-emmeta-rakieta-ratunkowa.html ?utm_medium=lego&utm_source=dobreprogramy&utm_campaign=artykul)

Zestawy dla dziewczynek:

[LEGO Friends Kurort w Heartlake](https://www.al.to/p/431351-klocki-lego-lego-friends-kurort-w-heartlake.html ?utm_medium=lego&utm_source=dobreprogramy&utm_campaign=artykul)[LEGO Friends Dom przyjaźni](https://www.al.to/p/395131-klocki-lego-lego-friends-dom-przyjazni.html ?utm_medium=lego&utm_source=dobreprogramy&utm_campaign=artykul)[LEGO Friends Dom Mii](https://www.al.to/p/465076-klocki-lego-lego-friends-dom-mii.html ?utm_medium=lego&utm_source=dobreprogramy&utm_campaign=artykul)

Kultowe zestawy, znane z reklam TV:

[LEGO Friends Cukiernia z babeczkami Olivii](https://www.al.to/p/465071-klocki-lego-lego-friends-cukiernia-z-babeczkami-olivii.html ?utm_medium=lego&utm_source=dobreprogramy&utm_campaign=artykul)[LEGO City Na ratunek w płonącym barze](https://www.al.to/p/465088-klocki-lego-lego-city-na-ratunek-w-plonacym-barze.html ?utm_medium=lego&utm_source=dobreprogramy&utm_campaign=artykul)[LEGO DUPLO Wóz strażacki](https://www.al.to/p/465051-klocki-lego-lego-duplo-woz-strazacki.html ?utm_medium=lego&utm_source=dobreprogramy&utm_campaign=artykul)

bEJCPJaC

To oczywiście tylko wybrane zestawy. Wszystkie oferty można znaleźć na stronie promocji LEGO w sklepie al.to. Oferty obowiązują od 19 do 21 maja 2019 lub wcześniejszego wyczerpania puli produktów promocyjnych. Podczas zakupów należy się posłużyć kodem LEGO-3za2, podając go sprzedającym w polu uwag do zamówienia.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEJCPJbr