bEEwOWHp
EMCO MoveOnBoot ikona

EMCO MoveOnBoot3.0.1

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

EMCO MoveOnBoot to bezpłatne narzędzie, umożliwiające wykonywanie różnych czynności na plikach i folderach zablokowanych przez system operacyjny.

bEEwOWHr

Korzystając z aplikacji możemy zablokowane dane przenieść i skopiować do innej lokacji lub nawet zmienić im nazwę. Oprócz tego użytkownicy mogą dokładnie i skutecznie usuwać zablokowane pliki i foldery znajdujące się na dysku twardym. Wszystkie powyższe operacje możemy wykonywać przy użyciu prostego i niezwykle przydatnego kreatora, który pomoże nam przebrnąć przez najważniejsze etapy podczas zarządzania zabezpieczonymi danymi.

W przeciwieństwie do innych aplikacji tego typu, nie zamyka procesów podczas włączonego systemu, ale dopiero po ponownym uruchomieniu komputera. EMCO MoveOnBoot wykorzystuje mechanizm systemu do zarządzania plikami, gdy wszystkie inne usługi systemowe i aplikacje są nieaktywne. Program potrafi kontrolować większą ilość plików, tworzy raporty ze wszystkich wykonanych operacji oraz oferuje możliwość zmiany wyglądu interfejsu użytkownika.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.05 ocen
Twoja ocena:
ProducentEMCO Software
Liczba pobrań1 497
Data aktualizacji30 sie 2017
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
EMCO MoveOnBoot ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEEwOWIn