Epic Games Store: Chcesz darmowych gier? A-a‑a, nie tak szybko

fot. Chesnot/Getty Images
fot. Chesnot/Getty Images

29.04.2020 10:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wszyscy lubimy darmowe rzeczy. Epic Games Store raczy nas nieodpłatnie dostępnymi grami już od dłuższego czasu. Szykują się jednak teraz spore zmiany.

Epic Games: weryfikacja dwuetapowa obowiązkowa, ale...

W okresie od dnia 28 kwietnia do 21 maja 2020 roku, Epic będzie okazjonalnie prosił użytkowników ich cyfrowego sklepu o założenie weryfikacji dwuetapowej. W przeciwnym wypadku nie dostaną gratisowych gier.

Założeniem Epic jest oczywiście zachęta jak największej liczby użytkowników do zwiększenia poziomu zabezpieczeń. Weryfikacja dwuetapowa jest w zasadzie w tych czasach niezbędna, aby odczuć minimum komfortu, szczególnie jeśli chodzi o nasze konta na serwisach naprawdę dla nas ważnych.

W przypadku Epic Games Store metody uwierzytelniania dwuetapowego są trzy – jedną z nich jest dedykowana aplikacja, np. Google Authenticator, Microsoft Authenticator, LastPass lub Authy. Pozostałe metody to natomiast przesyłanie kodów na powiązany adres email lub numer telefonu smsem.

Zmian dokonamy w wchodząc na nasz profil (Konto) na Epic Games Store w sekcji Hasła i Zabezpieczenia w zakładce Logowanie Dwuetapowe. Można korzystać wyłącznie z jednej metody jednocześnie.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)